DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 66.919,99 -0.119

9 yıldır kapalı olan Alifuatpaşa TCDD hemzemin geçidi açılıyor..

Yayınlanma Tarihi : Google News
9 yıldır kapalı olan Alifuatpaşa TCDD hemzemin geçidi açılıyor..

Geyve Alifuatpaşa Mahallesinde dokuz yıldır kapalı olan ve adeta kangren bir soruna dönüşen hemzemin geçidin açılmasıyla ilgili protokol imzalandı.

Geyve Alifuatpaşa Mahallesinde 9 yıldır kapalı olan Devlet Demir Yolları hemzemin geçidi nihayet açılıyor.

Kapalı olan hemzemin geçidin açılması için Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları 1. Bölge Müdürlüğü ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi arasında protokol imzalandı.

TCDD Yolları 1. Bölge Müdürü Necmettin Acar ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce arasında imzalanan protokole göre, mevcut hemzemin geçit iptal edilerek, yerine bekçili bariyerleri hemzemin geçit yapılacak.

Geyve Ak Parti Belediyesi ve Büyükşehir Belediye meclis üyesi Hasan Çetinkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ” Alifuatpaşa Mahallemizin dokuz yıldır kapalı kalarak kangren bir soruna dönüşen hemzemin geçidimizin açılmasıyla ilgili protokol imzalanmıştır. Protokolün imzalanmasında emeği geçen Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz’a, Ulaştırma Bakanımız Abdülkadir Uraloğluna, Sakarya milletvekilimiz Murat Kaya başta olmak üzere tüm Milletvekillerimize, hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan bu protokolü imza altına alan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem Yüce başkanımıza, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yard.Mehmet Sungur Yeni TCDD Genel Müdürümüz Hasan Pezuk, TCDD 1.Bölge Müdürümüz Necmettin Acar, Geyve Belediye Başkanımız Metin Atalay, Ak Parti Geyve İlçe Başkanımız Abdullah Özdemir’e mahallemiz adına şükranlarımızı sunarız ” dedi.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.