DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 67.135,62 0.391

Adaylık yarışı için istifa etmişlerdi! Yerlerine kim geldi?

Yayınlanma Tarihi : Google News
Adaylık yarışı için istifa etmişlerdi! Yerlerine kim geldi?

AK Parti’den belediye başkan aday adayı olmak için 3 isim il yönetiminden bir kişi de SATSO Yönetim Kurulu Üyeliği’nden istifa ettiler.

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi 3 kişi istifa ederek başkanlık yarışına girmek için istifa ederken Behlül Bayrak ise SATSO Yönetim Kurulu Üyeliği’nden istifa etti. Behlül Bayrak’ın yerine SATSO’da Turgay Çelik yeni yönetim kurulu üyesi olacak. Bayrak’ın istifasının Salı günü yapılacak yönetim toplantısında karara bağlanacak.

AK Parti İl Yönetim Kurulu’ndan istifa eden Enver Tok Serdivan, Fatih Akın Pamukova, Harun Şen ise Erenler’de başkan adaylığı yarışına girdiler. Bu üçlünün yerine Orhan Uludağ, Yusuf Ayseli ve Hüseyin Çolak yönetim kurulu asil üyesi oldular. Öte yandan Orhan Uludağ’ın Kaynarca’dan meclis üyesi olmak için istifa edeceği öğrenilirken onun yerine gelecek isim de Faruk Kır olacak. AK Parti’den belediye başkan adaylığı yarışına giren Kaynarca Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çakar ile Kadir Yazgan’ın yerine gelecek isimler ise ilk yönetim kurulu toplantısında belli olacak.

SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Behlül Bayrak da Enver Tok Serdivan’da belediye başkan aday adayı oldu.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.