DOLAR 32,2960 % -0.05
EURO 34,9357 % -0.05
STERLIN 41,4751 % 0.04
FRANG 36,1452 % 0.01
ALTIN 2.391,71 % -0,97
BITCOIN 66.859,57 -3.074

AVCI İLETİŞİM’DEN MİRAÇ KANDİLİ KUTLAMA MESAJI..

Yayınlanma Tarihi : Google News
AVCI İLETİŞİM’DEN MİRAÇ KANDİLİ KUTLAMA MESAJI..

Pamukova Avcı İletişim işletme sahibi Fatih Avcı, Miraç Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı..

Fatih Avcı yayınlamış olduğu mesajda, “Dinimizin en anlamlı gecelerinden biri olan ve Peygamber Efendimizin Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olarak akıllarımızda yer eden mübarek Miraç Kandili, bizler için bir çok mesaj ve mucizelerle doludur.

Mübarek üç ayların içinde yer alan Miraç Kandilinin birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize güç katacağına, komşuluk ve akrabalık ilişkilerimizi pekiştireceğine canı yürekten inanıyorum.

Gönüllerimizin müstesna bir coşku yaşadığı bu mübarek gecede, Peygamber Efendimizin kutlu yolculuğunun anlamını kavramaya, insan olarak vazifelerimizi yerine getirmeye çalışarak, bu gece vesilesiyle, insanları birbirine yaklaştıracak, sevgi ve kardeşlik iklimini sağlayacak tavırlar sergilemenin yollarını aramanın doğru olduğunu düşünüyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle bu kutlu gecenin, ülkemiz, milletimiz ile tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyor, Pamukova’lı hemşerilerimiz başta olmak üzere, bütün İslâm âleminin Miraç kandilini gönülden tebrik ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.