DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 67.204,28 0.084

BAT Grubu sigaralar artık satılmayacak

Yayınlanma Tarihi : Google News
BAT Grubu sigaralar artık satılmayacak

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar, kâr marjının düşürüldüğü gerekçesiyle BAT grubunun sigaralarını satmama kararı aldıklarını duyurdu.

Tekel Bayileri Yardımlaşma Platformu Başkanı Erol Dündar, sigara firmalarının esnafın kâr marjını düşürdüğünü vurgulayarak British American Tobacco’nun (BAT) sigaralarını satmama kararı aldıklarını açıkladı. Bayiler boykot kararı alarak raflara açıklamalarını astı.
Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar, BAT grubunun sigaralarını satmama kararı aldıklarını belirterek boykota başladıklarını açıkladı.

“Kamuoyuna duyuru” başlığıyla yaptığı açıklamada, “ Takip edenler zaten biliyor ama aslında söyleyeceklerim özellikle sigara tüketicisi olan ve bizi takip eden veya etmeyen ‘tüm tüketicileri’ ilgilendiriyor. Sigara satan bayilerin aslında bu üründen neredeyse hiç kâr etmediğini ve alışveriş bütünlüğünü bozmamak adına sigara satmak zorunda kaldığını bilmeyeniniz yoktur. Zaten yok denecek kadar az olan sigara kârımızın BAT firmasının uygulamaya başladığı satış politikası ve kendi pos cihazlarımıza ödediğimiz yüksek komisyonlar ile sıfıra indiğini belirtmeliyim. Bu hafta içi BAT yetkilileri ile yaptığımız görüşmeden olumlu bir sonuç çıkmadığı için hem bayilerimiz hem de müşterilerimizin lehine bugünden itibaren BAT firmasının ‘hiç bir ürününü’ raflarımıza koymayacağımızı bilmenizi isterim.”

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.