DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 66.919,99 -0.119

BBP Pamukova Belediye Başkan Adayı Yılmaz İri’den Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı..

Yayınlanma Tarihi : Google News
BBP Pamukova Belediye Başkan Adayı Yılmaz İri’den Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı..

Büyük Birlik Partisi Pamukova Belediye Başkan adayı Yılmaz İri 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı..

BBP Pamukova Belediye Başkan Adayı Yılmaz İri, mesajında, ”24 Kasım Öğretmenler günü mesajı ilk  emri “oku” olan bir dinin mensupları olan bizler için, öğrenmenin ve öğretmenin önemi başkadır. Bu yüzdendir ki öğretmenlik bizim için yüksek seviyede sorumluluk gerektiren sevgi ve fedakarlık üzerine kurulu kutsal bir meslektir ve bu mesleği vatanı için milleti için en iyi şekilde icra edenlerde bizim kutsalımızdır. Bölücü terör örgütü tarafından çok defa bizim kutsallarımıza zarar verilmiş hatta canlarımıza kıyılmıştır. Bu günde görevi başında şehit edilen Aybüke öğretmen Neşe öğretmen ve Necmettin öğretmeni ve daha yazamadığım görevi başında bölücü terör örgütü PKK tarafından şehit edilen öğretmenlerimizi saygı ve rahmetle anıyor, öğretmenler günlerini kutluyorum. İşte öğretmenlik öyle bir meslektir ki; yarınlar için, geleceklerimizin umudu olan gençlerimiz için serden geçmişlerdir. Devleti için milleti için büyük fedakarlıklar göstermişlerdir. Öğretmenlik öyle önemli bir meslektir ki geçmişle geleceğimiz arasında köprü görevi görmektedir. Böylesine önemli bir mesleği icra eden bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar meslek hayatlarında başarılar dilerim.” İfadelerine yer verdi.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.