DOLAR 32,5919 % 0.27
EURO 34,7507 % 0.16
STERLIN 40,3138 % 0.34
FRANG 35,8035 % 0.27
ALTIN 2.473,86 % -1,03
BITCOIN 65.910,89 1.487

BBP Pamukova İlçe Başkanı Burhanettin Unutkan’dan Alperenler Günü Mesajı..

Yayınlanma Tarihi : Google News
BBP Pamukova İlçe Başkanı Burhanettin Unutkan’dan  Alperenler  Günü Mesajı..

Büyük Birlik Partisi Pamukova  İlçe Başkanı Burhanettin Unutkan, 6 Aralık Alperenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı..

Başkan  Burhanettin Unutkan yayımladığı mesajda, ” Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu 6 Aralık 1992’de milli mutabakat çağrısında “İnsanlarımız, umut dolu bir çağın eşiğinde başkaları tarafından yapılan bir tarihin akışı içinde sürüklenirken birbirlerine küsme, birbirlerini mahkûm etme lüksüne sahip değildir. Küfrün, riyanın, ahlaksızlığın başını alıp gittiği, kendi çocuklarımıza bizimkinden daha kötü bir dünya bırakmanın muhtemel göründüğü gezegenimizde Müslümanlar birlik olup geleceklerini kurmak zorundadır. İhtilafı rahmet olarak niteleyip “milli mutabakat”ın oluşacağı zemini bütün samimiyetimiz ve dürüstlüğümüzle kurmaya azmettiğimizi beyan ediyoruz. Çağrımız bütün insanlaradır.” diyerek Büyük Birlik hareketini başlatmıştı.

Bizler de Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun emanetçileri Alperenler olarak gayemiz “Büyük Birlik”, hedefimiz “Milliyetçi, Maneviyatçı, Demokrat, Büyük Türkiye”dir. Bu yolda hiç bir vatandaşımızı ötekileştirmeden ay yıldızlı al bayrağımızın altında doğulusu batılısı Kürdü Türkmeni, Alevisi, Sünnisi ile milletimizin birliği için mücadelemizi sürdürüyor,  Adriyatik’ten Çin Seddi’ne kadar kaynaşmış Türk Dünyası hedefi için gayret ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve ebediyete intikal etmiş büyüklerimizi rahmetle anıyor, bütün Alperen kardeşlerimizin Alperenler Günü’nü kutluyorum.” İfadelerine yer verdi..

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.