DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 67.100,01 0.434

Beyaz Rüya Kır Bahçe Düğün Salonu’ndan Ragaip Kandili Mesajı..

Yayınlanma Tarihi : Google News
Beyaz Rüya Kır Bahçe Düğün Salonu’ndan Ragaip Kandili Mesajı..

Pamukova Yenice Mahallesi Ergenekon Caddesinde faaliyet gösteren ”Beyaz Rüya Kır Bahçe Düğün Salonu” Ragaip Kandili yayınlayarak Pamukova Halkı’nın kandilini kutladı..

İşletme sahibi İbrahim Kaçar mesajında, ”Recep Ayıyla birlikte af dönemi, arınma mevsimi, rahmet iklimi, bereket ve mağfiret eşiği olan ‘Üç Aylar’ manevi hayatımıza girmiştir. Aynı zamanda Ramazanın müjdesi olan bu kutlu gün ve gecelerin fazilet ve feyziyle müşerref olacağımız bir zamana ulaşılmıştır. Bugün idrak ettiğimiz Regaip Gecesinin birlik ve beraberliğimizi, dayanışma ve kardeşliğimizi, diriliş ve yükselişimizi, hoşgörü ve merhamet duygularımızı perçinlemesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Duaların kabulünü, musibet ve kötülüklerden kurtuluşu diliyorum. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan aziz vatandaşlarımızın, din kardeşlerimizin ve Pamukova’lı hemşerilerimiz başta  olmak üzere Türk-İslam aleminin mübarek Regaip Gecesini gönülden kutluyor; başarı, sağlık, selamet, afiyet ve daimi huzur temennilerimi hassaten paylaşıyorum. Allah gördüğümüzden geri koymasın, himayesini, rahmetini ve yardımını üzerimizden esirgemesin. Hayırlı Kandiller” dedi.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.