adana escort mecidiyeköy escort bayan beylikdüzü bayan escort
hava Orta
DOLAR 31,3677 % % 0.42
EURO 34,0595 % % 0.51
GRAM ALTIN 2.100,98 % % 2,34
ÇEYREK A. 3.435,11 % % 2,34
BITCOIN 1.947.606 % -0.386
SON DAKİKA
niyazi.gif resim yükle resim yükle

CANLI SONUÇLAR

Turkiye - Süper Lig
13:30
Rams Başakşehir FK Rams Başakşehir FK
13:30
 Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
13:30
Siltaş Yapı Pendikspor Siltaş Yapı Pendikspor
13:30
Tümosan Konyaspor Tümosan Konyaspor
19:00
Beşiktaş Beşiktaş
19:00
Galatasaray Galatasaray
Turkiye - 1. Lig
13:30
Giresunspor Giresunspor
13:30
Adanaspor Adanaspor
16:00
Göztepe Göztepe
16:00
Boluspor Boluspor
19:00
Yeni Çorumspor AŞ Yeni Çorumspor AŞ
19:00
Bandırmaspor Bandırmaspor
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
12:00
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
12:00
Slovacko B Slovacko B
İngiltere - Premier Lig
16:00
Burnley Burnley
16:00
Bournemouth Bournemouth
18:30
Manchester City FC Manchester City FC
18:30
Manchester United FC Manchester United FC
İspanya - LaLiga
16:00
Villarreal Villarreal
16:00
Granada Granada
18:15
Atletico Madrid Atletico Madrid
18:15
Real Betis Sevilla Real Betis Sevilla
20:30
RCD Mallorca RCD Mallorca
20:30
Girona Girona
23:00
Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao
23:00
Barcelona Barcelona
Almanya - Bundesliga
17:30
Köln Köln
17:30
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
19:30
Hoffenheim Hoffenheim
19:30
Werder Bremen Werder Bremen
Fransa - Ligue 1
15:00
Toulouse FC Toulouse FC
15:00
OGC Nice OGC Nice
17:00
Nantes Nantes
17:00
Metz Metz
17:00
Montpellier Montpellier
17:00
Strasbourg Alsace Strasbourg Alsace
17:00
Stade Brest 29 Stade Brest 29
17:00
Le Havre Le Havre
19:05
Stade Rennais Stade Rennais
19:05
Lorient Lorient
22:45
Olympique Lyon Olympique Lyon
22:45
Racing Club de Lens Racing Club de Lens
İtalya - Serie A
14:30
Hellas Verona Hellas Verona
14:30
Sassuolo Calcio Sassuolo Calcio
17:00
Empoli FC Empoli FC
17:00
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
17:00
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
17:00
US Lecce US Lecce
20:00
Atalanta BC Atalanta BC
20:00
Bologna FC Bologna FC
22:45
SSC Napoli SSC Napoli
22:45
Juventus Turin Juventus Turin
Hollanda - Eredivisie
14:15
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
14:15
FC Utrecht FC Utrecht
16:30
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
16:30
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
16:30
SC Heerenveen SC Heerenveen
16:30
PEC Zwolle PEC Zwolle
18:45
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
18:45
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
22:00
Heracles Almelo Heracles Almelo
22:00
Almere City FC Almere City FC
Belçika - Pro Lig
15:30
KRC Genk KRC Genk
15:30
Club Brugge Club Brugge
18:00
Royal Antwerp FC Royal Antwerp FC
18:00
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
20:30
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
20:30
Eupen Eupen
21:15
KV Kortrijk KV Kortrijk
21:15
RWD Molenbeek 47 RWD Molenbeek 47
Portekiz - Liga Portugal
18:30
Casa Pia Lisbon Casa Pia Lisbon
18:30
Gil Vicente Barcelos Gil Vicente Barcelos
18:30
Portimonense SC Portimonense SC
18:30
FC Vizela FC Vizela
21:00
Sporting Lisbon Sporting Lisbon
21:00
SC Farense SC Farense
23:30
FC Porto FC Porto
23:30
Benfica Lisbon Benfica Lisbon
Rusya - Premier Lig
14:00
FK Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod
14:00
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
16:30
FK Dinamo Moscow FK Dinamo Moscow
16:30
FK Lokomotiv Moskova FK Lokomotiv Moskova
19:00
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
19:00
FK Sochi FK Sochi
İskoçya - Premier Lig
15:00
Heart of Midlothian FC Heart of Midlothian FC
15:00
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
14:00
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
14:00
Gümüşhanespor Gümüşhanespor
14:00
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
14:00
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kırıkkale Büyük Anadoluspor
14:00
Karabuk Idmanyurdu Spor Karabuk Idmanyurdu Spor
14:00
Edirnespor Edirnespor
14:00
Arguvan Belediye Spor Arguvan Belediye Spor
14:00
Ayvalıkgücü Belediyespor Ayvalıkgücü Belediyespor
14:00
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
14:00
Mardin Fosfatspor Mardin Fosfatspor
14:00
Talasgucu Belediyespor Talasgucu Belediyespor
14:00
Antalya Kepezspor Antalya Kepezspor
14:00
Kucukcekmece Sinop Spor Kucukcekmece Sinop Spor
14:00
Aliaga Futbol Aliaga Futbol
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2
14:00
Karşıyaka Karşıyaka
14:00
Silifke Belediyespor Silifke Belediyespor
14:00
Sapanca Genclikspor Sapanca Genclikspor
14:00
Eynesil Belediyespor Eynesil Belediyespor
14:00
Efeler 09 Sfk Efeler 09 Sfk
14:00
Turgutluspor Turgutluspor
14:00
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
14:00
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
14:00
Anadolu Universitesi Anadolu Universitesi
14:00
Ergene Velimese Spor Ergene Velimese Spor
14:00
Hacettepe 1945 SK Hacettepe 1945 SK
14:00
Amasyaspor 1968 FK Amasyaspor 1968 FK
14:00
Bulvarspor Bulvarspor
14:00
Pazarspor Pazarspor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
14:00
Viven Bornova FK Viven Bornova FK
14:00
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
14:00
Sivas Belediye Spor Sivas Belediye Spor
14:00
Darica Genclerbirligi Darica Genclerbirligi
14:00
Karakopru Belediye SK Karakopru Belediye SK
14:00
Ağrıspor 1970 Ağrıspor 1970
14:00
Bayburt İÖİ Bayburt İÖİ
14:00
Akhisarspor Akhisarspor
14:00
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
14:00
Kusadasispor Kusadasispor
14:00
Konyaspor Konyaspor
14:00
Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
Turnuvalar (Ülkeler) - Gold Cup, Women
03:00
Kanada Kanada
1 : 0
Kosta Rika Kosta Rika
06:15
Brezilya Brezilya
0 : 0
Arjantin Arjantin
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları
23:00
Trinidad Tobago Trinidad Tobago
23:00
Jamaika Jamaika
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Konfederasyon Kupası
16:00
Diables Noirs Diables Noirs
16:00
Sekhukhune United Sekhukhune United
19:00
USM Alger USM Alger
19:00
Supersport United Supersport United
19:00
Future FC Future FC
19:00
Al-Hilal Benghazi Al-Hilal Benghazi
19:00
Rivers United FC Rivers United FC
19:00
Dreams FC Dreams FC
19:00
Club Africain Club Africain
19:00
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
22:00
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
22:00
Abu Salim SC Abu Salim SC
22:00
Zamalek SC Zamalek SC
22:00
Soar Guinea Soar Guinea
22:00
Rs Berkane Rs Berkane
22:00
Stade Malien De Bamako Stade Malien De Bamako
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
14:00
Bursa Yildirim Spor Bursa Yildirim Spor
14:00
Alanya Kestelspor Alanya Kestelspor
14:00
Balıkesirspor Balıkesirspor
14:00
Orduspor 1967 Orduspor 1967
14:00
Adana 1954 FK Adana 1954 FK
14:00
Cankaya FK Cankaya FK
14:00
Çatalcaspor Çatalcaspor
14:00
Mus 1984 Musspor Mus 1984 Musspor
14:00
Nevşehir Belediye Spor Nevşehir Belediye Spor
14:00
Elazig Karakocan Elazig Karakocan
14:00
Tokat Belediye Plevne Spor Tokat Belediye Plevne Spor
14:00
Sultanbeyli Belediyespor Sultanbeyli Belediyespor
14:00
Bergama Belediyespor Bergama Belediyespor
14:00
Siirt IL Ozel Idaresi Spor Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
12:00
Adanaspor AŞ Adanaspor AŞ
12:00
Vavacars Karagümrük Vavacars Karagümrük
İspanya - LaLiga 2
16:00
FC Andorra FC Andorra
16:00
Real Valladolid Real Valladolid
18:15
Tenerife Tenerife
18:15
CD Mirandes CD Mirandes
20:30
Real Zaragoza Real Zaragoza
20:30
SD Amorebieta SD Amorebieta
23:00
Leganes Leganes
23:00
Eibar Eibar
İspanya - Primera Federacion
14:00
Melilla Melilla
14:00
Real Madrid Castilla Real Madrid Castilla
14:00
Merida AD Merida AD
14:00
Atletico Baleares Atletico Baleares
14:00
Malaga Malaga
14:00
UD Ibiza UD Ibiza
17:00
Real Union Irun Real Union Irun
17:00
Barcelona Atletic Barcelona Atletic
18:00
Linares Linares
18:00
Atletico Sanluqueno CF Atletico Sanluqueno CF
18:00
Atl. Madrid (A) Atl. Madrid (A)
18:00
Alcoyano Alcoyano
20:00
Sestao River Club Sestao River Club
20:00
Sabadell Sabadell
20:00
Castellon Castellon
20:00
CD San Fernando CD San Fernando
20:00
Ceuta Ceuta
20:00
CF Intercity CF Intercity
20:00
Murcia Murcia
20:00
Recreativo Huelva Recreativo Huelva
21:00
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
21:00
Lugo Lugo
22:00
Antequera Antequera
22:00
Cordoba Cordoba
İspanya - Segunda Federacion
13:00
Cacereno Cacereno
13:00
UD San Fernando UD San Fernando
13:30
Betis Deportivo Balompie Betis Deportivo Balompie
13:30
El Palo FC El Palo FC
13:30
FC La Union Atletico FC La Union Atletico
13:30
Orihuela Orihuela
14:00
CD Covadonga CD Covadonga
14:00
Real Valladolid Promesas Real Valladolid Promesas
14:00
Real Oviedo B Real Oviedo B
14:00
Pontevedra Pontevedra
14:00
UD Barbastro UD Barbastro
14:00
Deportivo Aragon Deportivo Aragon
14:00
Santa Eulalia Santa Eulalia
14:00
SD Formentera SD Formentera
14:00
CE Manresa CE Manresa
14:00
Torrent CF Torrent CF
14:00
Atletico Saguntino Atletico Saguntino
14:00
UE Sant Andreu UE Sant Andreu
14:00
Alzira Alzira
14:00
CE Andratx CE Andratx
14:00
Badajoz Badajoz
14:00
Navalcarnero Navalcarnero
14:00
Numancia Numancia
14:00
Villanovense Villanovense
14:00
UD Montijo UD Montijo
14:00
AD Union Adarve AD Union Adarve
14:00
Cadiz CF B Cadiz CF B
14:00
Mar Menor CF Mar Menor CF
15:00
CD Atletico Paso CD Atletico Paso
15:00
CD Mensajero CD Mensajero
18:00
Rayo Cantabria Rayo Cantabria
18:00
CD Guijuelo CD Guijuelo
18:00
CD Brea CD Brea
18:00
Arenas Club Getxo Arenas Club Getxo
18:30
Izarra Izarra
18:30
Deportivo Alaves B Deportivo Alaves B
18:30
Marbella Marbella
18:30
RB Linense RB Linense
18:30
AD Llerenense AD Llerenense
18:30
Reyes, De Los Reyes, De Los
18:45
Compostela Compostela
18:45
Gimnastica Torrelavega Gimnastica Torrelavega
19:00
Club Marino de Luanco Club Marino de Luanco
19:00
CD Cayon CD Cayon
19:00
Real Aviles CF Real Aviles CF
19:00
Coruxo FC Coruxo FC
19:00
Real Sociedad C Real Sociedad C
19:00
CD Calahorra CD Calahorra
19:00
Naxara CD Naxara CD
19:00
CD Tudelano CD Tudelano
19:00
CDA Aguilas FC CDA Aguilas FC
19:00
Velez CF Velez CF
19:00
Yeclano Deportivo Yeclano Deportivo
19:00
Ucam Murcia Ucam Murcia
19:00
CA Antoniano CA Antoniano
19:00
FC Cartagena B FC Cartagena B
19:00
Gimnastica Segoviana Gimnastica Segoviana
19:00
Guadalajara Guadalajara
19:00
CF Talavera de la Reina CF Talavera de la Reina
19:00
CD Ursaria CD Ursaria
19:30
Zamora Zamora
19:30
RC Deportivo Fabril RC Deportivo Fabril
20:00
Logrones Logrones
20:00
AD San Juan Pamplona AD San Juan Pamplona
20:00
Valencia CF Mestalla Valencia CF Mestalla
20:00
Lleida Lleida
20:00
CF La Nucia CF La Nucia
20:00
Cerdanyola del Valles Cerdanyola del Valles
20:00
Hercules CF Hercules CF
20:00
CE Europa CE Europa
21:00
Terrassa Terrassa
21:00
SE Penya Independent SE Penya Independent
Almanya - 2. Bundesliga
15:30
Hamburger SV Hamburger SV
15:30
Osnabrück Osnabrück
15:30
Paderborn Paderborn
15:30
Magdeburg Magdeburg
15:30
SV 07 Elversberg SV 07 Elversberg
15:30
Wehen Wehen
Almanya - 3. Lig
15:30
Ingolstadt Ingolstadt
15:30
FC Viktoria Cologne FC Viktoria Cologne
18:30
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
18:30
SC Verl SC Verl
21:30
Duisburg Duisburg
21:30
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
Fransa - Lig 1, Bayanlar
23:00
Dijon FCO Dijon FCO
23:00
Olympique Lyon Olympique Lyon
İtalya - Bahar Şampiyonası
13:00
US Lecce US Lecce
13:00
Torino FC Torino FC
15:00
Genoa CFC Genoa CFC
15:00
Inter Milano Inter Milano
İtalya - Campionato Primavera 2
13:00
Benevento Calcio Benevento Calcio
13:00
Pisa Calcio Pisa Calcio
16:00
Como 1907 Como 1907
16:00
AS Cittadella AS Cittadella
İtalya - Coppa Italia, Kadınlar
14:30
AC Milan AC Milan
14:30
AS Roma AS Roma
17:00
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
17:00
Juventus Turin Juventus Turin
İtalya - Serie B
18:15
Ascoli Ascoli
18:15
Reggiana Reggiana
18:15
SSC Bari SSC Bari
18:15
Spezia Calcio Spezia Calcio
18:15
Cittadella Cittadella
18:15
AC Pisa 1909 AC Pisa 1909
18:15
Como 1907 Como 1907
18:15
Venezia FC Venezia FC
18:15
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
18:15
US Catanzaro US Catanzaro
18:15
Feralpisalo Feralpisalo
18:15
Sampdoria Genoa Sampdoria Genoa
20:30
Modena FC Modena FC
20:30
US Cremonese US Cremonese
İtalya - Serie C, Grup A
16:00
Renate Renate
16:00
Calcio Padova Calcio Padova
20:30
LR Vicenza LR Vicenza
20:30
US Fiorenzuola US Fiorenzuola
İtalya - Serie C, Grup B
16:00
Lucchese Libertas 1905 Lucchese Libertas 1905
16:00
Rimini FC 1912 Rimini FC 1912
18:15
Usd Sestri Levante 1919 Usd Sestri Levante 1919
18:15
SPAL SPAL
İtalya - Serie C, Grup C
16:00
Virtus Francavilla Calcio Virtus Francavilla Calcio
16:00
Latina Calcio Latina Calcio
16:00
Calcio Catania Calcio Catania
16:00
Monterosi Tuscia Monterosi Tuscia
20:30
Audace Cerignola Audace Cerignola
20:30
US Avellino US Avellino
20:30
AZ Picerno AZ Picerno
20:30
Monopoli Monopoli
20:30
Turris Calcio Turris Calcio
20:30
Taranto FC Taranto FC
İtalya - Serie D, H Grubu
16:30
US Palmese 1914 US Palmese 1914
16:30
Barletta Barletta
16:30
Manfredonia Manfredonia
16:30
US Bitonto Calcio US Bitonto Calcio
16:30
SSD Casarano Calcio SSD Casarano Calcio
16:30
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
16:30
Rotonda Calcio Rotonda Calcio
16:30
Citta Di Gallipoli Citta Di Gallipoli
16:30
AC Nardo AC Nardo
16:30
Martina Franca Martina Franca
16:30
ASD Gelbison ASD Gelbison
16:30
Matera Calcio Matera Calcio
16:30
Fidelis Andria Fidelis Andria
16:30
Paganese Paganese
16:30
FBC Gravina FBC Gravina
16:30
Santa Maria Cilento Santa Maria Cilento
16:30
ASD Team Altamura ASD Team Altamura
16:30
US Angri 1927 US Angri 1927
16:30
Martina Franca Martina Franca
16:30
FBC Gravina FBC Gravina
16:30
Matera Calcio Matera Calcio
16:30
AC Nardo AC Nardo
16:30
Paganese Paganese
16:30
ASD Gelbison ASD Gelbison
16:30
Santa Maria Cilento Santa Maria Cilento
16:30
Rotonda Calcio Rotonda Calcio
16:30
US Angri 1927 US Angri 1927
16:30
Fidelis Andria Fidelis Andria
17:00
ASD Team Altamura ASD Team Altamura
17:00
SSD Casarano Calcio SSD Casarano Calcio
17:00
Citta Di Gallipoli Citta Di Gallipoli
17:00
US Bitonto Calcio US Bitonto Calcio
17:00
Barletta Barletta
17:00
Manfredonia Manfredonia
17:00
US Citta Di Fasano US Citta Di Fasano
17:00
US Palmese 1914 US Palmese 1914
İtalya - Serie D,A Grubu
16:30
AC BRA AC BRA
16:30
Derthona FBC 1908 ASD Derthona FBC 1908 ASD
16:30
ASD Alcione Milano ASD Alcione Milano
16:30
Pinerolo Pinerolo
16:30
Avc Vogherese 1919 Avc Vogherese 1919
16:30
AC Gozzano AC Gozzano
16:30
Borgosesia Calcio Borgosesia Calcio
16:30
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
16:30
Rg Ticino Rg Ticino
16:30
US Fezzanese 1930 US Fezzanese 1930
16:30
US Albenga US Albenga
16:30
Scd Ligorna 1922 Scd Ligorna 1922
16:30
Vado Fc Vado Fc
16:30
Ssd Sanremese Calcio Ssd Sanremese Calcio
17:00
Acd Asti Calcio Acd Asti Calcio
17:00
Asd Alba Calcio Asd Alba Calcio
17:00
Usd Lavagnese 1919 Usd Lavagnese 1919
17:00
Chisola Calcio Chisola Calcio
İtalya - Serie D,B Grubu
16:30
Ac Crema 1908 Ac Crema 1908
16:30
Calcio Caldiero Terme Calcio Caldiero Terme
16:30
Ac Legnano 1913 Ac Legnano 1913
16:30
FC Clivense FC Clivense
16:30
Club Milano Ssd Club Milano Ssd
16:30
Ac Ponte San Pietro-Isola Ac Ponte San Pietro-Isola
16:30
Desenzano Calvina Desenzano Calvina
16:30
Asd Calcio Brusaporto Asd Calcio Brusaporto
16:30
Gs Arconatese 1926 Gs Arconatese 1926
16:30
Usd Castellanzese 1921 Usd Castellanzese 1921
16:30
Pro Palazzolo Pro Palazzolo
16:30
Piacenza Calcio 1919 Piacenza Calcio 1919
16:30
Tritium Tritium
16:30
Ssd Real Calepina Fc Ssd Real Calepina Fc
16:30
Us Folgore Caratese Us Folgore Caratese
16:30
Villa Dalme Valle Brembana Villa Dalme Valle Brembana
16:30
Usd Caravaggio Usd Caravaggio
16:30
ASD Varesina Calcio ASD Varesina Calcio
16:30
Usd Casatese Usd Casatese
16:30
Ssd Virtus Ciseranobergamo 1909 Ssd Virtus Ciseranobergamo 1909
İtalya - Serie D,C Grubu
16:30
A.C. Mestre A.C. Mestre
16:30
Chioggia Chioggia
16:30
Ac Este Ac Este
16:30
Asd Cjarlins Muzane Asd Cjarlins Muzane
16:30
Acd Campodarsego Calcio Acd Campodarsego Calcio
16:30
Chions 1972 Chions 1972
16:30
Bassano Bassano
16:30
Asd Atletico Castegnato Asd Atletico Castegnato
16:30
Dolomiti Bellunesi Dolomiti Bellunesi
16:30
Luparense Fc Luparense Fc
16:30
Mori S.Stefano Mori S.Stefano
16:30
Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919
16:30
Portosummaga Portosummaga
16:30
Usd Breno Usd Breno
16:30
Usd Adriese 1906 Usd Adriese 1906
16:30
UC Montecchio Maggiore UC Montecchio Maggiore
16:30
Chioggia Chioggia
16:30
Usd Adriese 1906 Usd Adriese 1906
16:30
Chions 1972 Chions 1972
16:30
Bassano Bassano
16:30
Usd Breno Usd Breno
16:30
Acd Campodarsego Calcio Acd Campodarsego Calcio
16:30
UC Montecchio Maggiore UC Montecchio Maggiore
16:30
Dolomiti Bellunesi Dolomiti Bellunesi
16:30
Calcio Montebelluna 1919 Calcio Montebelluna 1919
16:30
Luparense Fc Luparense Fc
16:30
Asd Atletico Castegnato Asd Atletico Castegnato
16:30
A.C. Mestre A.C. Mestre
16:30
Treviso Treviso
16:30
Mori S.Stefano Mori S.Stefano
16:30
Ac Este Ac Este
16:30
Portosummaga Portosummaga
16:30
Asd Cjarlins Muzane Asd Cjarlins Muzane
16:30
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
17:30
AC Virtus Bolzano AC Virtus Bolzano
17:30
Treviso Treviso
İtalya - Serie D,D Grubu
16:30
Ravenna Ravenna
16:30
Aglianese Calcio 1923 Aglianese Calcio 1923
16:30
Prato Prato
16:30
Borgo San Donnino Borgo San Donnino
16:30
Sangiuliano City FC Sangiuliano City FC
16:30
Athletic Carpi Athletic Carpi
16:30
ASD Fanfulla ASD Fanfulla
16:30
Asd Calcio Certaldo Asd Calcio Certaldo
16:30
Asd Sant Angelo Asd Sant Angelo
16:30
Forli FC Forli FC
16:30
US Pistoiese 1921 US Pistoiese 1921
16:30
Imolese Calcio Imolese Calcio
16:30
Victor San Marino Victor San Marino
16:30
Mezzolara Calcio Mezzolara Calcio
16:30
Lentigione Calcio Lentigione Calcio
16:30
SCD Progresso SCD Progresso
16:30
US Corticella US Corticella
16:30
Sammaurese Calcio Sammaurese Calcio
16:30
Athletic Carpi Athletic Carpi
16:30
US Corticella US Corticella
16:30
Aglianese Calcio 1923 Aglianese Calcio 1923
16:30
Lentigione Calcio Lentigione Calcio
16:30
Asd Calcio Certaldo Asd Calcio Certaldo
16:30
Borgo San Donnino Borgo San Donnino
16:30
Forli FC Forli FC
16:30
Prato Prato
16:30
Mezzolara Calcio Mezzolara Calcio
16:30
Asd Sant Angelo Asd Sant Angelo
16:30
Ravenna Ravenna
16:30
Victor San Marino Victor San Marino
16:30
Sammaurese Calcio Sammaurese Calcio
16:30
ASD Fanfulla ASD Fanfulla
16:30
SCD Progresso SCD Progresso
16:30
US Pistoiese 1921 US Pistoiese 1921
17:00
Imolese Calcio Imolese Calcio
17:00
Sangiuliano City FC Sangiuliano City FC
İtalya - Serie D,E Grubu
16:30
ASD San Donato Tavarnelle ASD San Donato Tavarnelle
16:30
Poggibonsi Poggibonsi
16:30
ASD Seravezza Pozzi Calcio ASD Seravezza Pozzi Calcio
16:30
Livorno Livorno
16:30
Orvietana Calcio Orvietana Calcio
16:30
ASD Sangiovannese 1927 ASD Sangiovannese 1927
16:30
Real Forte Querceta Real Forte Querceta
16:30
GSD Ghivizzano Borgoamozzano GSD Ghivizzano Borgoamozzano
16:30
Tau Calcio Altopascio Tau Calcio Altopascio
16:30
US Follonica Gavorrano US Follonica Gavorrano
16:30
Grosseto Grosseto
16:30
Figline Figline
16:30
US Pianese US Pianese
16:30
Mobilieri Ponsacco Mobilieri Ponsacco
16:30
Vivi Altotevere Sansepolcro Vivi Altotevere Sansepolcro
16:30
SC Cenaia 1969 SC Cenaia 1969
16:30
GSD Ghivizzano Borgoamozzano GSD Ghivizzano Borgoamozzano
16:30
Aquila Montevarchi Aquila Montevarchi
16:30
SC Cenaia 1969 SC Cenaia 1969
16:30
US Follonica Gavorrano US Follonica Gavorrano
16:30
Poggibonsi Poggibonsi
16:30
Grosseto Grosseto
16:30
Mobilieri Ponsacco Mobilieri Ponsacco
16:30
Orvietana Calcio Orvietana Calcio
16:30
Livorno Livorno
16:30
US Pianese US Pianese
16:30
Real Forte Querceta Real Forte Querceta
16:30
ASD San Donato Tavarnelle ASD San Donato Tavarnelle
16:30
Figline Figline
16:30
ASD Seravezza Pozzi Calcio ASD Seravezza Pozzi Calcio
16:30
ASD Sangiovannese 1927 ASD Sangiovannese 1927
16:30
Tau Calcio Altopascio Tau Calcio Altopascio
16:30
SC Trestina SC Trestina
16:30
Vivi Altotevere Sansepolcro Vivi Altotevere Sansepolcro
İtalya - Serie D,F Grubu
16:30
L’Aquila Calcio 1927 L’Aquila Calcio 1927
16:30
Fano Fano
16:30
SSD Citta Di Campobasso SSD Citta Di Campobasso
16:30
Avezzano Calcio Avezzano Calcio
16:30
Matese Matese
16:30
Forsempronese 1949 SD Arl Forsempronese 1949 SD Arl
16:30
Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo
16:30
Roma City FC Roma City FC
16:30
Termoli Termoli
16:30
SS Sambenedettese Calcio SS Sambenedettese Calcio
16:30
Atletico Ascoli Atletico Ascoli
16:30
Asd Sora Calcio 1907 Asd Sora Calcio 1907
16:30
FC Vigor Senigallia FC Vigor Senigallia
16:30
Tivoli Calcio 1919 Tivoli Calcio 1919
16:30
Notaresco Calcio Notaresco Calcio
16:30
United Riccione United Riccione
16:30
Chieti Chieti
16:30
Vastogirardi Calcio Vastogirardi Calcio
16:30
Fano Fano
16:30
Chieti Chieti
16:30
Asd Sora Calcio 1907 Asd Sora Calcio 1907
16:30
Matese Matese
16:30
Avezzano Calcio Avezzano Calcio
16:30
Termoli Termoli
16:30
Forsempronese 1949 SD Arl Forsempronese 1949 SD Arl
16:30
Notaresco Calcio Notaresco Calcio
16:30
Roma City FC Roma City FC
16:30
L’Aquila Calcio 1927 L’Aquila Calcio 1927
16:30
Tivoli Calcio 1919 Tivoli Calcio 1919
16:30
SSD Citta Di Campobasso SSD Citta Di Campobasso
16:30
Vastogirardi Calcio Vastogirardi Calcio
16:30
United Riccione United Riccione
17:00
FC Vigor Senigallia FC Vigor Senigallia
17:00
Atletico Ascoli Atletico Ascoli
17:00
SS Sambenedettese Calcio SS Sambenedettese Calcio
17:00
Real Monterotondo Scalo Real Monterotondo Scalo
İtalya - Serie D,G Grubu
16:30
Asd Anzio Calcio 1924 Asd Anzio Calcio 1924
16:30
ASD Trastevere Calcio ASD Trastevere Calcio
16:30
ASD Cassino Calcio 1924 ASD Cassino Calcio 1924
16:30
Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde
16:30
Romana FC Romana FC
16:30
Atletico Uri Atletico Uri
16:30
Budoni Calcio Budoni Calcio
16:30
ASD Flaminia Civita Castellana ASD Flaminia Civita Castellana
16:30
Cavese Cavese
16:30
AS Ostia Mare Lido Calcio AS Ostia Mare Lido Calcio
16:30
Cynthialbalonga Calcio Cynthialbalonga Calcio
16:30
Sassari Calcio Latte Dolce Sassari Calcio Latte Dolce
16:30
Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra
16:30
Nf Ardea Nf Ardea
16:30
Ischia Isolaverde Ischia Isolaverde
16:30
Asd Anzio Calcio 1924 Asd Anzio Calcio 1924
16:30
ASD Gladiator 1924 ASD Gladiator 1924
16:30
Boreale Don Orione Calcio Boreale Don Orione Calcio
16:30
ASD Flaminia Civita Castellana ASD Flaminia Civita Castellana
16:30
Sarrabus Ogliastra Sarrabus Ogliastra
16:30
Atletico Uri Atletico Uri
16:30
ASD Cassino Calcio 1924 ASD Cassino Calcio 1924
16:30
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
16:30
Cavese Cavese
16:30
Nf Ardea Nf Ardea
16:30
Cynthialbalonga Calcio Cynthialbalonga Calcio
16:30
AS Ostia Mare Lido Calcio AS Ostia Mare Lido Calcio
16:30
Budoni Calcio Budoni Calcio
16:30
Sassari Calcio Latte Dolce Sassari Calcio Latte Dolce
16:30
Romana FC Romana FC
16:30
ASD Trastevere Calcio ASD Trastevere Calcio
16:30
San Marzano Calcio San Marzano Calcio
17:00
Boreale Don Orione Calcio Boreale Don Orione Calcio
17:00
ASD Nocerina 1910 ASD Nocerina 1910
İtalya - Serie D,I Grubu
16:30
AC Locri 1909 AC Locri 1909
16:30
Vibonese Calcio Vibonese Calcio
16:30
Fenice Amaranto Fenice Amaranto
16:30
Ragusa Calcio Ragusa Calcio
16:30
San Luca Calcio San Luca Calcio
16:30
ASD Licata 1931 ASD Licata 1931
16:30
Siracusa Siracusa
16:30
ASD Portici 1906 ASD Portici 1906
17:00
Asd Canicatti Asd Canicatti
17:00
Akragas Akragas
17:00
ASD Citta Di Acireale 1946 ASD Citta Di Acireale 1946
17:00
Citta Di Sant Agata Citta Di Sant Agata
17:00
ASD Sancataldese Calcio ASD Sancataldese Calcio
17:00
US Castrovillari Calcio US Castrovillari Calcio
17:00
Igea Virtus Barcellona Igea Virtus Barcellona
17:00
Trapani Calcio Trapani Calcio
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
14:15
FC Twente FC Twente
14:15
AFC Ajax AFC Ajax
16:30
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
16:30
FC Utrecht FC Utrecht
18:45
SC Telstar VVNH SC Telstar VVNH
18:45
SC Heerenveen Kadınlar SC Heerenveen Kadınlar
Hollanda - Tweede Divisie
16:00
Ado ´20 Ado ´20
16:00
Amsterdamsche FC Amsterdamsche FC
Belçika - Challenger Pro Lig
15:30
FCV Dender EH FCV Dender EH
15:30
K Beerschot VA K Beerschot VA
18:00
RFC Seraing RFC Seraing
18:00
Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
21:15
SK Beveren SK Beveren
21:15
KV Oostende KV Oostende
Belçika - Nationale 1
17:00
Ursl Vise Ursl Vise
17:00
Kvv Thes Sport Tessenderlo Kvv Thes Sport Tessenderlo
17:00
Tienen Tienen
17:00
UR Namur UR Namur
17:00
K Sint-Eloois-Winkel SP K Sint-Eloois-Winkel SP
17:00
Jeugd Royal Charleroi SC Jeugd Royal Charleroi SC
Portekiz - Campeonato de Portugal
14:30
Gd Peniche Gd Peniche
14:30
SC Lusitania SC Lusitania
17:30
SC Vila Real SC Vila Real
17:30
CS Maritimo Madeira B CS Maritimo Madeira B
18:00
AD Limianos AD Limianos
18:00
Brito SC Brito SC
18:00
Riberirao Riberirao
18:00
CD Portosantense CD Portosantense
18:00
Dumiense Cjpii Futebol Sad Dumiense Cjpii Futebol Sad
18:00
CD Vilar Perdizes CD Vilar Perdizes
18:00
Tirsense Tirsense
18:00
CDC Montalegre CDC Montalegre
18:00
SC Mirandela SC Mirandela
18:00
Pevidem SC Pevidem SC
18:00
Gdrc Os Sandinenses Gdrc Os Sandinenses
18:00
AD Camacha AD Camacha
18:00
Juventude SC Evora Juventude SC Evora
18:00
GD Fabril do Barreiro GD Fabril do Barreiro
18:00
Lusitano GC Lusitano GC
18:00
LGC Moncarapachense LGC Moncarapachense
18:00
FC Barreirense FC Barreirense
18:00
Vitoria Setubal Vitoria Setubal
18:00
Vasco da Gama Vidigueira Vasco da Gama Vidigueira
18:00
Real SC Queluz Real SC Queluz
18:00
Imortal DC Imortal DC
18:00
FC Serpa FC Serpa
18:00
Acdr Lamelas Acdr Lamelas
18:00
Uniao SC Paredes Uniao SC Paredes
18:00
Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa
18:00
O Elvas Cad O Elvas Cad
18:00
CD Gouveia CD Gouveia
18:00
GD Vitoria Sernache GD Vitoria Sernache
18:00
Florgrade FC Florgrade FC
18:00
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
18:00
Sintrense Sintrense
18:00
Louletano DC Louletano DC
18:00
AC Marinhense AC Marinhense
18:00
Rabo de Peixe Rabo de Peixe
18:00
CF Oliveira Douro CF Oliveira Douro
18:00
Vitoria Guimaraes B Vitoria Guimaraes B
18:00
Salgueiros Porto Salgueiros Porto
18:00
AD Marco 09 AD Marco 09
18:00
Mortagua Mortagua
18:00
Uniao de Tomar Uniao de Tomar
18:00
Atletico de Vila Mea Atletico de Vila Mea
18:00
Rebordosa AC Rebordosa AC
18:00
UD Santarem UD Santarem
18:00
Gd Fontinhas Gd Fontinhas
18:00
SC Sao Joao de Ver SC Sao Joao de Ver
18:00
Amarante FC Amarante FC
18:00
Sport Benfica Castelo Branco Sport Benfica Castelo Branco
18:00
Clube Uniao 1919 Clube Uniao 1919
18:00
Gondomar Gondomar
18:00
SC Beira Mar SC Beira Mar
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
14:00
Clube de Albergaria Clube de Albergaria
14:00
SL Benfica Lisbon SL Benfica Lisbon
18:00
Sporting CP Sporting CP
18:00
Sc Braga Sc Braga
Portekiz - İkinci Lig
14:00
Oliveirense Oliveirense
14:00
Nacional de Madeira Nacional de Madeira
15:45
SCU Torreense SCU Torreense
15:45
FC Porto B FC Porto B
17:00
FC Penafiel FC Penafiel
17:00
Avs Futebol Sad Avs Futebol Sad
18:30
Leixoes SC Leixoes SC
18:30
CD Tondela CD Tondela
Portekiz - Liga Portugal 3
18:00
SC Vianense SC Vianense
18:00
CD Trofense CD Trofense
18:00
Anadia Anadia
18:00
AD Fafe AD Fafe
18:00
AD Sanjoanense AD Sanjoanense
18:00
CF Canelas 2010 CF Canelas 2010
20:30
Academica de Coimbra Academica de Coimbra
20:30
SC Braga B SC Braga B
Portekiz - U19 Şampiyonası
19:30
SL Benfica SL Benfica
19:30
Sporting Clube Farense Sporting Clube Farense
Rusya - 1. Liga
16:00
FK Akron Tolyatti FK Akron Tolyatti
16:00
Rodina Moscow Rodina Moscow
16:00
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
16:00
FC SKA-Khabarovsk FC SKA-Khabarovsk
16:30
PFK Arsenal Tula PFK Arsenal Tula
16:30
Chernomorets Novorossijsk Chernomorets Novorossijsk
17:30
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
17:30
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
Rusya - 2. Liga, Division A
13:00
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
13:00
Rodina-2 Rodina-2
14:00
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
14:00
FC Murom FC Murom
15:00
FC Krasnodar-2 FC Krasnodar-2
15:00
FK Veles Moscow FK Veles Moscow
15:00
SK Rotor SK Rotor
15:00
FK Ufa FK Ufa
15:00
Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye
15:00
FC Novosibirsk FC Novosibirsk
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
16:00
Glasgow City LFC Glasgow City LFC
16:00
Aberdeen LFC Aberdeen LFC
16:00
Spartans WFC Spartans WFC
16:00
Motherwell LFC Motherwell LFC
17:00
Celtic LFC Celtic LFC
17:00
Partick Thistle LFC Partick Thistle LFC
19:00
Dundee United Wfc Dundee United Wfc
19:00
Heart of Midlothian WFC Heart of Midlothian WFC
19:00
Montrose FC Montrose FC
19:00
Hamilton Academical WFC Hamilton Academical WFC
19:10
Hibernian LFC Hibernian LFC
19:10
Rangers LFC Rangers LFC
Suudi Arabistan - 1.Lig
16:00
AL Jabalain FC AL Jabalain FC
16:00
Al-Qadisiyah FC Al-Qadisiyah FC
16:00
AL Faisaly FC AL Faisaly FC
16:00
Al Bukiryah Al Bukiryah
18:20
AL Adalh FC AL Adalh FC
18:20
AL Safa (Sa AL Safa (Sa
ABD - ABD MLS
00:00
Real Salt Lake Real Salt Lake
3 : 0
Los Angeles FC Los Angeles FC
00:30
Inter Miami CF Inter Miami CF
5 : 0
Orlando City SC Orlando City SC
03:30
Vancouver Whitecaps FC Vancouver Whitecaps FC
1 : 1
Charlotte FC Charlotte FC
04:30
Chicago Fire Chicago Fire
1 : 2
FC Cincinnati FC Cincinnati
04:30
FC Dallas FC Dallas
1 : 2
CF Montreal CF Montreal
04:30
Houston Dynamo Houston Dynamo
1 : 2
New York Red Bulls New York Red Bulls
04:30
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
1 : 0
Philadelphia Union Philadelphia Union
04:30
Saint Louis City SC Saint Louis City SC
2 : 0
New York City FC New York City FC
05:30
Colorado Rapids Colorado Rapids
0 : 0
Nashville SC Nashville SC
06:30
Portland Timbers Portland Timbers
06:30
Dc United Dc United
06:30
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
06:30
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
06:30
Seattle Sounders Seattle Sounders
06:30
Austin FC Austin FC
22:00
New England Revolution New England Revolution
22:00
Toronto FC Toronto FC
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Batı
13:00
Borussia Mönchengladbach Borussia Mönchengladbach
13:00
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
13:00
FC Schalke 04 FC Schalke 04
13:00
MSV Duisburg MSV Duisburg
13:00
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
13:00
VFL Bochum VFL Bochum
15:00
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
15:00
1. FC Cologne 1. FC Cologne
15:00
Bayer 04 Leverkusen Bayer 04 Leverkusen
15:00
SC Paderborn 07 SC Paderborn 07
15:00
FC Viktoria Cologne FC Viktoria Cologne
15:00
SC Verl U19 SC Verl U19
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
13:00
FSV Mainz FSV Mainz
13:00
FC Augsburg FC Augsburg
13:00
TSV 1860 Munich TSV 1860 Munich
13:00
Bayern Münih Bayern Münih
15:00
Karlsruher SC Karlsruher SC
15:00
1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern
15:00
TSG Hoffenheim TSG Hoffenheim
15:00
1. FC Nuremberg 1. FC Nuremberg
16:00
1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
16:00
SV Sandhausen SV Sandhausen
Almanya - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
13:00
Hansa Rostock Hansa Rostock
13:00
Werder Bremen Werder Bremen
13:00
Hertha BSC Hertha BSC
13:00
SV Meppen SV Meppen
14:00
RB Leipzig RB Leipzig
14:00
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
15:00
Hannover 96 Hannover 96
15:00
VFL Wolfsburg VFL Wolfsburg
Almanya - Bayernliga Güney
15:00
VFR Garching VFR Garching
15:00
1. FC Sonthofen 1. FC Sonthofen
16:00
Turkspor Augsburg Turkspor Augsburg
16:00
Kirchheimer SC Kirchheimer SC
Almanya - Bayernliga Kuzey
17:00
DJK Ammerthal DJK Ammerthal
17:00
SV Donaustauf SV Donaustauf
Almanya - Bölgesel Ligi Bavaria
16:00
Nürnberg (A) Nürnberg (A)
16:00
TSV Aubstadt TSV Aubstadt
16:00
Turkgucu Munich Turkgucu Munich
16:00
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
Almanya - Bölgesel Ligi Güneybatı
16:00
VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II
16:00
TSG Balingen 1848 TSG Balingen 1848
16:00
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
16:00
Offenbacher FC Kickers 1901 Offenbacher FC Kickers 1901
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
15:00
Greifswalder FC Greifswalder FC
15:00
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
15:00
Berliner AK 07 Berliner AK 07
15:00
BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
15:00
FSV Zwickau FSV Zwickau
15:00
Energie Cottbus Energie Cottbus
15:30
Meuselwitz Meuselwitz
15:30
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
16:00
Oldenburg Oldenburg
16:00
E. Norderstedt E. Norderstedt
16:00
FC St. Pauli II FC St. Pauli II
16:00
TSV Havelse TSV Havelse
17:00
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
17:00
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
Almanya - Bremen-Liga
13:00
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
13:00
Oberneuland Oberneuland
17:00
Vatan Sport Vatan Sport
17:00
Leher TS Leher TS
Almanya - Bundesliga 2 , Kadınlar
13:00
SV Meppen SV Meppen
13:00
SG 99 Andernach SG 99 Andernach
13:00
Bayern Munich II Bayern Munich II
13:00
TSG Hoffenheim II TSG Hoffenheim II
13:00
Hamburg Hamburg
13:00
Eintracht Frankfurt II Eintracht Frankfurt II
13:00
FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04
13:00
Borussia Monchengladbach Borussia Monchengladbach
13:00
FSV Gütersloh 2009 FSV Gütersloh 2009
13:00
SV 67 Weinberg SV 67 Weinberg
16:00
SC Sand SC Sand
16:00
VfL Wolfsburg II VfL Wolfsburg II
Almanya - Hessenliga
16:30
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
16:30
SV Adler Weidenhausen SV Adler Weidenhausen
17:00
FC 1931 Eddersheim FC 1931 Eddersheim
17:00
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
Almanya - Oberliga Hamburg
13:00
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
13:00
Duneberger SV Duneberger SV
16:00
FC Alsterbruder FC Alsterbruder
16:00
HEBC Hamburg HEBC Hamburg
16:00
Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919
16:00
SV Rugenbergen 1925 SV Rugenbergen 1925
16:00
Buchholz 08 Buchholz 08
16:00
Uhlenhorster Paloma Uhlenhorster Paloma
16:00
Union Tornesch Union Tornesch
16:00
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
16:00
FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye Wilhelmsburg
16:00
FC Alsterbruder FC Alsterbruder
17:00
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
17:00
Halstenbek Rellingen Halstenbek Rellingen
Almanya - Oberliga Mittelrhein
17:00
FC Germania Teveren FC Germania Teveren
17:00
FC Hennef 05 FC Hennef 05
17:00
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
17:00
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
17:00
Spvg Porz Spvg Porz
17:00
Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven
17:15
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
17:15
FV Bonn-Endenich 1908 FV Bonn-Endenich 1908
17:15
FC Hurth FC Hurth
17:15
Bonner Bonner
17:30
VfL Vichttal VfL Vichttal
17:30
FC Union Schafhausen FC Union Schafhausen
17:30
TUS BW Konigsdorf TUS BW Konigsdorf
17:30
Sve Hohkeppel Sve Hohkeppel
Almanya - Oberliga Niederrhein
17:00
DJK Adler Union Frintrop DJK Adler Union Frintrop
17:00
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
17:00
SV Sonsbeck SV Sonsbeck
17:00
Mulheimer FC 97 Mulheimer FC 97
17:00
TSV Meerbusch TSV Meerbusch
17:00
ETB SW Essen ETB SW Essen
17:30
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
17:30
Ratingen SV Germania 04/19 Ratingen SV Germania 04/19
17:30
SC St Tonis 11/20 SC St Tonis 11/20
17:30
Sportfreunde Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07
17:30
VFB 03 Hilden VFB 03 Hilden
17:30
SpVg Schonnebeck 1910 SpVg Schonnebeck 1910
Almanya - Oberliga Niedersachsen
17:00
USI Lupo Martini Wolfsburg USI Lupo Martini Wolfsburg
17:00
Stk Eilvese Stk Eilvese
17:00
MTV Eintracht Celle MTV Eintracht Celle
17:00
Hildesheim Hildesheim
17:00
Bornreihe Bornreihe
17:00
Vorsfelde Vorsfelde
17:00
Arminia Hannover Arminia Hannover
17:00
Rotenburger Rotenburger
Almanya - Oberliga NOFV Güney
16:00
VfL Halle 1896 VfL Halle 1896
16:00
VFB 1921 Krieschow VFB 1921 Krieschow
16:00
Magdeburg (A) Magdeburg (A)
16:00
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
15:00
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
15:00
SG Dynamo Schwerin SG Dynamo Schwerin
15:00
FC Anker Wismar 1997 FC Anker Wismar 1997
15:00
Optik Rathenow Optik Rathenow
16:00
SV Sparta Lichtenberg SV Sparta Lichtenberg
16:00
BSV Eintracht Mahlsdorf BSV Eintracht Mahlsdorf
Almanya - Oberliga Rheinland-Pfa
16:00
FV Diefflen FV Diefflen
16:00
Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen
18:00
FC Cosmos Koblenz FC Cosmos Koblenz
18:00
SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim
Almanya - Oberliga Westfalen
17:00
Sportfreunde Siegen 1899 Sportfreunde Siegen 1899
17:00
SPVGG Vreden 1921 SPVGG Vreden 1921
17:00
TUS Bovinghausen 04 TUS Bovinghausen 04
17:00
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
17:00
SC Preussen Munster II SC Preussen Munster II
17:00
1. FC Gievenbeck 1949 1. FC Gievenbeck 1949
17:00
Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
17:00
FC Brunninghausen 1927 FC Brunninghausen 1927
17:00
TSG 1881 Sprockhovel TSG 1881 Sprockhovel
17:00
SG Finnentrop/Bamenohl SG Finnentrop/Bamenohl
17:15
Erkenschwick Erkenschwick
17:15
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
17:30
TUS Ennepetal TUS Ennepetal
17:30
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
17:30
SV Schermbeck SV Schermbeck
17:30
Eintracht Rheine Eintracht Rheine
Almanya - Regionalliga Batı
16:00
Wuppertaler Wuppertaler
16:00
SC Paderborn 07 II SC Paderborn 07 II
16:00
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
16:00
1. FC Cologne II 1. FC Cologne II
Almanya - Schleswig-Holstein-Liga
16:00
VfR Neumunster VfR Neumunster
16:00
Oldenburger SV Oldenburger SV
16:00
SV Todesfelde SV Todesfelde
16:00
Eckernförder Eckernförder
18:30
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
18:30
SV Eichede SV Eichede
Andorra - İkinci Lig
13:00
FC Rangers FC Rangers
13:00
Santa Coloma B Santa Coloma B
13:00
Atletic Club Escaldes B Atletic Club Escaldes B
13:00
FS La Massana FS La Massana
Andorra - Premier Lig
13:00
CF Esperanca D Andorra CF Esperanca D Andorra
13:00
Atletic Club d'Escaldes Atletic Club d'Escaldes
15:30
CE Carroi CE Carroi
15:30
FC Pas de La Casa FC Pas de La Casa
18:00
CF Atletic America CF Atletic America
18:00
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
20:30
FC Penya d`Andorra FC Penya d`Andorra
20:30
FC Ordino FC Ordino
Angola - Girabola
17:00
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
17:00
Wiliete SC Wiliete SC
17:00
CD Sao Salvador CD Sao Salvador
17:00
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
Arjantin - Copa de la Liga
01:00
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
0 : 0
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
01:15
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
2 : 1
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
03:30
CA Talleres de Cordoba CA Talleres de Cordoba
2 : 2
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
23:00
Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
23:00
Atletico Lanus Atletico Lanus
23:00
CD Godoy Cruz CD Godoy Cruz
23:00
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
Arjantin - Primera B
23:00
CD UAI Urquiza CD UAI Urquiza
23:00
Villa Dalmine Villa Dalmine
Arjantin - Primera C
01:00
Club Mercedes Club Mercedes
2 : 2
Real Pilar FC Real Pilar FC
01:00
CA Ituzaingo CA Ituzaingo
01:00
Yupanqui Yupanqui
23:00
Central Ballester Central Ballester
23:00
CA Victoriano Arenas CA Victoriano Arenas
23:00
Juventud Unida San Miguel Juventud Unida San Miguel
23:00
CSDC Espanol CSDC Espanol
23:00
CA Lugano CA Lugano
23:00
CA Atlas CA Atlas
23:00
CA Puerto Nuevo CA Puerto Nuevo
23:00
Defensores de Cambaceres Defensores de Cambaceres
23:00
Deportivo Muniz Deportivo Muniz
23:00
Deportivo Paraguayo Deportivo Paraguayo
23:00
CA General Lamadrid CA General Lamadrid
23:00
ASD Justo Jose de Urquiza ASD Justo Jose de Urquiza
23:00
Club El Porvenir Club El Porvenir
23:00
AD Berazategui AD Berazategui
23:00
Club Lujan Club Lujan
23:00
CS Barracas CS Barracas
Arjantin - Primera Nacional
01:15
CA Brown de Adrogue CA Brown de Adrogue
0 : 3
CA Defensores de Belgrano CA Defensores de Belgrano
23:00
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
23:00
CA Talleres de Remedios CA Talleres de Remedios
23:00
Arsenal de Sarandi Arsenal de Sarandi
23:00
CA San Miguel CA San Miguel
23:00
Guillermo Brown Guillermo Brown
23:00
CD Maipu CD Maipu
23:00
Club Atletico Temperley Club Atletico Temperley
23:00
CA Chaco For Ever CA Chaco For Ever
23:00
Deportivo Moron Deportivo Moron
23:00
CA San Telmo CA San Telmo
23:00
Gimnasia Y Tiro De Salta Gimnasia Y Tiro De Salta
23:00
CA Defensores Unidos CA Defensores Unidos
23:00
Mitre Santiago Del Estero Mitre Santiago Del Estero
23:00
CA Atlanta CA Atlanta
23:00
CA Aldosivi CA Aldosivi
23:00
Club Almirante Brown Club Almirante Brown
Arnavutluk - Kategoria e Pare
15:30
KF Bylis Ballsh KF Bylis Ballsh
15:30
FK Tomori Berat FK Tomori Berat
15:30
FK Vora FK Vora
15:30
KS Besa Kavaje KS Besa Kavaje
15:30
KS Korabi Peshkopi KS Korabi Peshkopi
15:30
Lushnja Lushnja
15:30
Flamurtari Vlore Flamurtari Vlore
15:30
KS Burreli KS Burreli
15:30
KF Apolonia Fier KF Apolonia Fier
15:30
KS Kastrioti Kruje KS Kastrioti Kruje
20:00
Af Elbasani Af Elbasani
20:00
Luz i Vogel Luz i Vogel
Avustralya - A-League, Kadınlar
06:00
Melbourne Victory Melbourne Victory
06:00
Wellington Phoenix Wellington Phoenix
08:00
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
08:00
Adelaide United FC Adelaide United FC
08:00
Newcastle Jets Newcastle Jets
08:00
Perth Glory FC Perth Glory FC
Avustralya - A-Ligi
07:00
Wellington Phoenix FC Wellington Phoenix FC
07:00
Adelaide United FK Adelaide United FK
09:00
Brisbane Roar FC Brisbane Roar FC
09:00
Melbourne Victory FC Melbourne Victory FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
08:30
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
08:30
Cooks Hill United Cooks Hill United
Avustralya - NPL,Victoria
08:00
Melbourne Knights Melbourne Knights
08:00
St Albans Saints SC St Albans Saints SC
Avustralya - NSW NPL 1
05:00
Central Coast Mariners Academy Central Coast Mariners Academy
05:00
Hills United FC Brumbies Hills United FC Brumbies
07:00
Wollongong Wolves Wollongong Wolves
07:00
St George City FA St George City FA
07:00
Western Sydney Wanderers FK Western Sydney Wanderers FK
07:00
Rockdale Ilinden FC Rockdale Ilinden FC
08:30
APIA Leichhardt APIA Leichhardt
08:30
Manly United FC Manly United FC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
10:00
Souths United FC Souths United FC
10:00
Sunshine Coast Wanderers FC Sunshine Coast Wanderers FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
10:15
Capalaba Bulldogs Capalaba Bulldogs
10:15
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
10:30
Moreton City Excelsior FC 2 Moreton City Excelsior FC 2
10:30
St George Willawong FC St George Willawong FC
Avusturya - 2. Liga
12:30
SV Horn SV Horn
12:30
Trenkwalder Admira Trenkwalder Admira
Avusturya - Bundesliga
19:00
FC Salzburg FC Salzburg
19:00
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
19:00
Sturm Graz Sturm Graz
19:00
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
19:00
Rapid Wien Rapid Wien
19:00
Austria Lustenau Austria Lustenau
19:00
FC Blau-Weiß Linz FC Blau-Weiß Linz
19:00
FK Austria Wien FK Austria Wien
19:00
SCR Altach SCR Altach
19:00
LASK LASK
19:00
WSG Tirol WSG Tirol
19:00
Hartberg Hartberg
Azerbaycan - Premier Lig
15:00
Gabala FK Gabala FK
15:00
Sabail FK Sabail FK
18:00
Neftchi Baku PFC Neftchi Baku PFC
18:00
Karabağ FK Karabağ FK
BAE - Division 1
16:25
Al-Rams Al-Rams
16:25
Gulf United Gulf United
16:25
Fujairah FC Fujairah FC
16:25
Gulf FC Gulf FC
16:25
Masfoot Sports Club Masfoot Sports Club
16:25
Al Dhafra SCC Al Dhafra SCC
16:25
Dibba Al Fujairah Dibba Al Fujairah
16:25
Al Urooba UAE Al Urooba UAE
16:25
Masafi Masafi
16:25
AL Jazira AL Hamra AL Jazira AL Hamra
Bahreyn - Premier Lig
19:00
Al-Riffa SC Al-Riffa SC
19:00
AL HIDD AL HIDD
19:00
AL HIDD AL HIDD
19:00
AL-SHABBAB AL-SHABBAB
19:00
Manama Club Manama Club
19:00
EAST RIFFA EAST RIFFA
19:00
Al-Ahli SC Manama Al-Ahli SC Manama
19:00
AL Khalidiyah AL Khalidiyah
19:15
Al-Riffa SC Al-Riffa SC
19:15
AL HIDD AL HIDD
19:15
EAST RIFFA EAST RIFFA
19:15
Busaiteen Busaiteen
19:15
AL-SHABBAB AL-SHABBAB
19:15
AL-NAJMA MANAMA AL-NAJMA MANAMA
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası
14:00
FC Vitebsk FC Vitebsk
14:00
Isloch Isloch
16:00
Neman Grodno Neman Grodno
16:00
FC Minsk FC Minsk
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30
Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann
:
Club Bolivar Club Bolivar
03:00
Guabira Montero Guabira Montero
3 : 1
Always Ready Always Ready
22:00
CA Nacional Potosi CA Nacional Potosi
22:00
Club Aurora Club Aurora
Bosna Hersek - Premier Lig
16:00
NK Posusje NK Posusje
16:00
FK Velez Mostar FK Velez Mostar
20:45
FK Zeljeznicar Sarajevo FK Zeljeznicar Sarajevo
20:45
FK Sarajevo FK Sarajevo
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
16:00
Modrica Maksima Modrica Maksima
16:00
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
Botsvana - Premier Lig
17:00
Vtm FC Vtm FC
17:00
Nico United Nico United
17:00
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
17:00
Tafic FC Tafic FC
17:00
Holy Ghost Holy Ghost
17:00
Bdf Xi Bdf Xi
Brezilya - Amapaense
16:00
Macapa EC AP Macapa EC AP
16:00
Independente EC AP Independente EC AP
Brezilya - Amazonense
23:00
Sao Raimundo EC AM Sao Raimundo EC AM
23:00
Parintins FC AM Parintins FC AM
23:00
Manauara EC AM Manauara EC AM
23:00
Princesa Dos Solimoes AM Princesa Dos Solimoes AM
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
22:00
Jacobina EC BA Jacobina EC BA
22:00
Jequie BA Jequie BA
22:00
Ad Bahia De Feira Ba Ad Bahia De Feira Ba
22:00
SD Juazeirense BA SD Juazeirense BA
22:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
22:00
EC Jacuipense BA EC Jacuipense BA
22:00
Alagoinhas AC BA Alagoinhas AC BA
22:00
Barcelona Ilheus BA Barcelona Ilheus BA
22:00
Itabuna EC BA Itabuna EC BA
22:00
EC Vitoria BA EC Vitoria BA
Brezilya - Campeonato Acreano
01:00
Adesg AC Adesg AC
01:00
Independencia FC AC Independencia FC AC
23:00
Placido De Castro AC Placido De Castro AC
23:00
Nauas EC AC Nauas EC AC
Brezilya - Campeonato Tocantinense
00:30
Uniao Araguainense TO Uniao Araguainense TO
:
Tocantinopolis EC TO Tocantinopolis EC TO
22:00
Tocantins TO Tocantins TO
22:00
Capital FC TO Capital FC TO
Brezilya - Candango, Serie A
01:30
SE Gama DF SE Gama DF
01:30
Ceilandia EC DF Ceilandia EC DF
21:30
SE Santa Maria DF SE Santa Maria DF
21:30
Planaltina EC DF Planaltina EC DF
22:00
Brasiliense FC DF Brasiliense FC DF
22:00
Capital CF DF Capital CF DF
Brezilya - Carioca
22:00
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
22:00
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
Brezilya - Cearense
22:00
Caucaia Caucaia
22:00
Horizonte CE Horizonte CE
23:00
Maracana CE Maracana CE
23:00
Floresta EC CE Floresta EC CE
23:00
FC Atletico Cearense CE FC Atletico Cearense CE
23:00
Barbalha CE Barbalha CE
Brezilya - Cearense, Serie B
22:00
Guarani De Juazeiro CE Guarani De Juazeiro CE
22:00
Pacajus Pacajus
Brezilya - Goiano, 1. Lig
00:00
Goiania EC GO Goiania EC GO
0 : 0
Goias EC GO Goias EC GO
22:00
Goianesia EC GO Goianesia EC GO
22:00
Vila Nova FC GO Vila Nova FC GO
22:00
AA Aparecidense GO AA Aparecidense GO
22:00
Anapolis FC GO Anapolis FC GO
Brezilya - Maranhense
22:00
Cordino Cordino
22:00
SD Imperatriz MA SD Imperatriz MA
22:00
Chapadinha FC MA Chapadinha FC MA
22:00
Moto Clube MA Moto Clube MA
Brezilya - Mato-Grossense
00:30
Mixto MT Mixto MT
:
CE Operario Varzea-Grandense MT CE Operario Varzea-Grandense MT
Brezilya - Paraense
21:30
Santa Rosa PA Santa Rosa PA
21:30
Tapajos FC PA Tapajos FC PA
21:30
Aguia De Maraba PA Aguia De Maraba PA
21:30
Cameta PA Cameta PA
21:30
Caete PA Caete PA
21:30
Tuna Laso PA Tuna Laso PA
21:30
Bragantino Clube do Para PA Bragantino Clube do Para PA
21:30
Clube DO Remo PA Clube DO Remo PA
21:30
Sao Francisco PA Sao Francisco PA
21:30
Canaa FC PA Canaa FC PA
21:30
Paysandu SC PA Paysandu SC PA
21:30
Castanhal EC PA Castanhal EC PA
Brezilya - Paraibano
22:00
Atletico Cajazeirense PB Atletico Cajazeirense PB
22:00
Sousa EC PB Sousa EC PB
22:00
Treze FC PB Treze FC PB
22:00
Pombal EC PB Pombal EC PB
Brezilya - Paranaense
22:00
Cianorte FC PR Cianorte FC PR
22:00
Coritiba FC PR Coritiba FC PR
Brezilya - Paulista Serie A1
00:00
Associacao Portuguesa de Desportos SP Associacao Portuguesa de Desportos SP
1 : 0
Mirassol FC SP Mirassol FC SP
02:00
AA Internacional Limeira SP AA Internacional Limeira SP
2 : 0
Ituano FC SP Ituano FC SP
22:00
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
22:00
EC Agua Santa SP EC Agua Santa SP
23:00
AA Ponte Preta SP AA Ponte Preta SP
23:00
Gremio Novorizontino SP Gremio Novorizontino SP
Brezilya - Paulista, 2. Lig U23
01:00
Barretos SP Barretos SP
3 : 1
AA Francana SP AA Francana SP
01:00
GD Sao-Carlense SP GD Sao-Carlense SP
2 : 0
Independente SP Independente SP
Brezilya - Paulista, Serie A2
01:00
Oeste FC SP Oeste FC SP
0 : 1
Ferroviaria Ferroviaria
17:10
Comercial SP Comercial SP
17:10
EC XV de Novembro SP EC XV de Novembro SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
01:00
Bandeirante EC SP Bandeirante EC SP
01:00
CA Votuporanguense SP CA Votuporanguense SP
01:00
SE Itapirense SP SE Itapirense SP
4 : 0
Matonense SP Matonense SP
16:00
RIO PRETO SP RIO PRETO SP
16:00
GD Prudente SP GD Prudente SP
Brezilya - Piauiense
23:00
Parnahyba PI Parnahyba PI
23:00
4 de Julho EC PI 4 de Julho EC PI
Brezilya - Potiguar
22:00
America FC RN America FC RN
22:00
Abc FC RN Abc FC RN
Brezilya - Rondoniense Şampiyonası
22:30
Genus RO Genus RO
22:30
Barcelona RO Barcelona RO
22:30
Vihena RO Vihena RO
22:30
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
Brezilya - Sergipano
23:00
AD Confianca SE AD Confianca SE
23:00
AO Itabaiana SE AO Itabaiana SE
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
01:00
Novoperario FC MS Novoperario FC MS
01:00
Dourados AC MS Dourados AC MS
22:00
Costa Rica EC MS Costa Rica EC MS
22:00
Operario FC MS Operario FC MS
22:00
Nautico FC MS Nautico FC MS
22:00
Coxim MS Coxim MS
22:00
Ivinhema MS Ivinhema MS
22:00
Aquidauanense FC MS Aquidauanense FC MS
Bulgaristan - Parva Liga
15:30
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
15:30
PFK Beroe Stara Zagora PFK Beroe Stara Zagora
18:00
PFC Ludogorets 1945 Razgrad PFC Ludogorets 1945 Razgrad
18:00
FC CSKA 1948 FC CSKA 1948
Cebelitarık - Ulusal Lig
18:30
Manchester 62 FC Manchester 62 FC
18:30
Europa FC Europa FC
21:30
Europa Point FC Europa Point FC
21:30
College 1975 FC College 1975 FC
Çekya - 1st Division
16:00
FK Teplice FK Teplice
16:00
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
17:00
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
17:00
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
20:00
Sparta Prague Sparta Prague
20:00
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
Çekya - CFL
12:15
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
12:15
FK Admira Prag FK Admira Prag
12:15
FK Mas Taborsko II FK Mas Taborsko II
12:15
FK Loko Vltavin FK Loko Vltavin
12:15
Bohemians Prague 1905 B Bohemians Prague 1905 B
12:15
TJ Prestice TJ Prestice
12:15
FK Dukla Prague B FK Dukla Prague B
12:15
FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary
16:30
SK Zapy SK Zapy
16:30
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
Çekya - FNL
12:30
Sparta Prag (B) Sparta Prag (B)
12:30
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
Cezayir - Lig 1
18:00
CR Belouizdad CR Belouizdad
18:00
Paradou Ac Paradou Ac
18:00
USM Alger USM Alger
18:00
ES Setif ES Setif
Çin - Çin Süper Ligi
14:35
Zhejiang Professional Zhejiang Professional
14:35
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
15:00
Meizhou Hakka FC Meizhou Hakka FC
15:00
Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
Danimarka - 1.Lig
15:00
Naestved BK Naestved BK
15:00
AC Horsens AC Horsens
Danimarka - Süperlig
16:00
Lyngby BK Lyngby BK
16:00
Hvidovre IF Hvidovre IF
16:00
Viborg FF Viborg FF
16:00
Randers FC Randers FC
18:00
Brondby IF Brondby IF
18:00
Vejle BK Vejle BK
20:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
20:00
Odense Boldklub Odense Boldklub
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
CD Cuenca CD Cuenca
1 : 2
CS Emelec CS Emelec
21:00
CD Universidad Catolica del Ecuador CD Universidad Catolica del Ecuador
21:00
CD El Nacional CD El Nacional
23:30
CD Tecnico Universitario CD Tecnico Universitario
23:30
Cumbaya FC Cumbaya FC
Endonezya - Liga 1
11:00
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
11:00
PSS Sleman PSS Sleman
15:00
Psis Semarang Psis Semarang
15:00
Persik Kediri Persik Kediri
15:00
Rans Nusantara Rans Nusantara
15:00
Persib Bandung Persib Bandung
Ermenistan - Birinci Lig
13:00
Lernayin Artsakh FC Lernayin Artsakh FC
13:00
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
13:00
FC Nikarm FC Nikarm
13:00
FC Urartu Yerevan 2 FC Urartu Yerevan 2
Ermenistan - Premier Lig
14:00
FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia
14:00
FC Van Charentsavan FC Van Charentsavan
17:00
FC Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan
17:00
FC BKMA Yerevan FC BKMA Yerevan
Estonya - Esiliiga
20:00
JK Tabasalu JK Tabasalu
20:00
FCI Levadia Tallinn FCI Levadia Tallinn
Estonya - Esiliiga B
18:00
FA Tartu Kalev FA Tartu Kalev
18:00
JK Narva Trans JK Narva Trans
18:00
FC Kuressaare II FC Kuressaare II
18:00
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
Estonya - Premium Liiga
13:30
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
13:30
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
15:30
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
15:30
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Etiyopya - Premier Lig
16:00
Ethiopian Coffee SC Ethiopian Coffee SC
16:00
Sidama Bunna SC Sidama Bunna SC
19:00
Ethiopia Nigd Bank Ethiopia Nigd Bank
19:00
Adama City FC Adama City FC
Fas - Botola Pro D1
18:00
Jeunesse Sportive Soualem Jeunesse Sportive Soualem
18:00
Moghreb Athletic de Tetouan Moghreb Athletic de Tetouan
20:00
Raja Casablanca Athletic Raja Casablanca Athletic
20:00
Olympique Club De Safi Olympique Club De Safi
20:00
Mouloudia Club Of Oujda Mouloudia Club Of Oujda
20:00
Wydad AC Wydad AC
20:00
Rs Berkane Rs Berkane
20:00
Maghreb As De Fes Maghreb As De Fes
Fas - Botola Pro D2
17:00
CODM Meknes CODM Meknes
17:00
Difaa Hassani El Jadidi Difaa Hassani El Jadidi
17:00
Kawkab Athletic Club of Marrakech Kawkab Athletic Club of Marrakech
17:00
Olympique Club Of Khouribga Olympique Club Of Khouribga
17:00
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
17:00
Union Sportive Musulmane Oujda Union Sportive Musulmane Oujda
17:00
Stade Marocain Stade Marocain
17:00
Chabab Ben Guerir Chabab Ben Guerir
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
Sol FC Sol FC
18:30
Stella Club Dadjame Stella Club Dadjame
21:00
Stade D´abidjan Stade D´abidjan
21:00
Zoman FC Zoman FC
Finlandiya - Ykkosliigacup
15:00
Jippo Jippo
15:00
Japs Japs
Gana - Premier Lig
18:00
Nsoatreman FC Nsoatreman FC
18:00
Hearts of Oak Hearts of Oak
18:00
Medeama SC Medeama SC
18:00
Aduana Stars Aduana Stars
18:00
Legon Cities FC Legon Cities FC
18:00
Accra Lions Accra Lions
18:00
Samartex Samartex
18:00
Nations FC Nations FC
18:00
Dreams FC Dreams FC
18:00
Bechem United Bechem United
18:00
Berekum Chelsea Fc Berekum Chelsea Fc
18:00
Karela United Fc Karela United Fc
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00
Deportivo Mixco Deportivo Mixco
3 : 1
CSD Municipal CSD Municipal
03:00
Comunicaciones FC Comunicaciones FC
2 : 0
Deportivo Coatepeque Deportivo Coatepeque
05:00
CSD Xelaju MC CSD Xelaju MC
0 : 0
CSD Coban Imperial CSD Coban Imperial
20:00
CD Guastatoya CD Guastatoya
20:00
Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
Güney Afrika - Premiership
16:30
Cape Town Spurs Cape Town Spurs
16:30
TS Galaxy FC TS Galaxy FC
Güney Afrika - Şampiyona
16:30
Magesi FC Magesi FC
16:30
Baroka FC Baroka FC
16:30
Platinum City Rovers Platinum City Rovers
16:30
University of Pretoria FC University of Pretoria FC
Gürcistan - Erovnuli Liga
17:00
FC Dila Gori FC Dila Gori
17:00
FC Gagra FC Gagra
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Chennaiyin FC Chennaiyin FC
17:00
Odisha FC Odisha FC
Hindistan - I-Ligi
13:00
Delhi FC Delhi FC
13:00
Namdhari Sports Academy Namdhari Sports Academy
16:30
Gokulam Kerala FC Gokulam Kerala FC
16:30
Mohammedan SC Mohammedan SC
Hırvatístan - HNL
17:00
HNK Rijeka HNK Rijeka
17:00
VSN Varazdin VSN Varazdin
19:30
NK Osijek NK Osijek
19:30
GNK Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb
Hırvatístan - Prva NL
14:50
Orijent 1919 Rijeka Orijent 1919 Rijeka
14:50
NK Sesvete NK Sesvete
17:00
NK Solin NK Solin
17:00
NK Dubrava Zagreb NK Dubrava Zagreb
17:00
HNK Vukovar 1991 HNK Vukovar 1991
17:00
NK Jarun Zagreb NK Jarun Zagreb
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
10:00
Lee Man FC Lee Man FC
10:00
Resources Capital FC Resources Capital FC
10:00
Sham Shui Po Sa Sham Shui Po Sa
10:00
Hong Kong Rangers FC Hong Kong Rangers FC
11:30
Hong Kong FC Hong Kong FC
11:30
Kitchee SC Kitchee SC
Hong Kong, Çin - Division 1
08:30
Citizen Citizen
08:30
3 Sing FC 3 Sing FC
10:30
Kowloon City Kowloon City
10:30
Eastern District Eastern District
10:30
Shatin Shatin
10:30
Wong Tai Sin Wong Tai Sin
10:30
Central & Western Central & Western
10:30
Wing Yee FT Wing Yee FT
12:30
Sai Kung Dsa Sai Kung Dsa
12:30
Güney Çin Güney Çin
12:30
Yuen Long FC Yuen Long FC
12:30
Hoi King Hoi King
İngiltere - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
15:30
Arsenal WFC Arsenal WFC
15:30
Tottenham Hotspur FC Women Tottenham Hotspur FC Women
17:00
Aston Villa WFC Aston Villa WFC
17:00
Liverpool FC Liverpool FC
17:00
Bristol City WFC Bristol City WFC
17:00
Brighton and Hove Albion WFC Brighton and Hove Albion WFC
18:00
West Ham United FC Women West Ham United FC Women
18:00
Manchester United WFC Manchester United WFC
21:00
Leicester City WFC Leicester City WFC
21:00
Chelsea Fc Women Chelsea Fc Women
İngiltere - Premier Lig 2
17:00
Liverpool FC Liverpool FC
17:00
Aston Villa FC Aston Villa FC
İngiltere - Şampiyona, Kadınlar
15:00
Lewes FC Lewes FC
15:00
Sheffield United LFC Sheffield United LFC
16:00
Reading FC Women Reading FC Women
16:00
London City Lionesses London City Lionesses
17:00
Sunderland Afc Ladies Sunderland Afc Ladies
17:00
Southampton FC Southampton FC
17:00
Watford LFC Watford LFC
17:00
Charlton Athletic Charlton Athletic
17:00
Blackburn Rovers LFC Blackburn Rovers LFC
17:00
Durham LFC Durham LFC
17:00
Crystal Palace Crystal Palace
17:00
Birmingham City WFC Birmingham City WFC
İspanya - Tercera Federacion, Grup 1
14:00
Viveiro CF Viveiro CF
14:00
Atletico Arteixo Atletico Arteixo
15:30
Polvorin FC Polvorin FC
15:30
Bergantinos CF Bergantinos CF
18:30
RC Celta de Vigo C RC Celta de Vigo C
18:30
Alondras CF Alondras CF
19:00
UD Paiosaco UD Paiosaco
19:00
Betanzos CF Betanzos CF
19:00
UD Barbadas UD Barbadas
19:00
Pontevedra CF B Pontevedra CF B
20:00
CD Estradense CD Estradense
20:00
Arosa SC Arosa SC
İspanya - Tercera Federacion, Grup 10
13:30
Conil CF Conil CF
13:30
AD Ceuta B AD Ceuta B
14:00
CD Utrera CD Utrera
14:00
Xerez Xerez
14:00
CD Pozoblanco CD Pozoblanco
14:00
Cordoba CF B Cordoba CF B
14:00
Bollullos CF Bollullos CF
14:00
CD Gerena CD Gerena
14:00
La Palma CF La Palma CF
14:00
Ayamonte CF Ayamonte CF
14:00
Coria CF Coria CF
14:00
Sevilla FC C Sevilla FC C
19:00
AD Cartaya AD Cartaya
19:00
CD Cabecense CD Cabecense
19:30
Puente Genil FC Puente Genil FC
19:30
Espeleno Atletico Espeleno Atletico
20:00
Xerez Deportivo FC Xerez Deportivo FC
20:00
CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena
İspanya - Tercera Federacion, Grup 11
18:00
CD Ibiza Islas Pitiusas CD Ibiza Islas Pitiusas
18:00
UD Arenal UD Arenal
18:30
CF Soller CF Soller
18:30
CE Santanyi CE Santanyi
19:00
CD Platges de Calvia CD Platges de Calvia
19:00
SD Portmany SD Portmany
İspanya - Tercera Federacion, Grup 12
14:00
Arucas CF Arucas CF
14:00
UD Gran Tarajal UD Gran Tarajal
15:00
CD La Cuadra CD La Cuadra
15:00
CD Herbania CD Herbania
15:00
UD Las Palmas Atletico UD Las Palmas Atletico
15:00
CA Victoria CA Victoria
15:00
Lanzarote Lanzarote
15:00
Tenerife B Tenerife B
15:30
CD Marino CD Marino
15:30
CD Union Sur Yaiza CD Union Sur Yaiza
15:30
V. Santa Brigida V. Santa Brigida
15:30
UD Tenerife Sur Ibarra UD Tenerife Sur Ibarra
İspanya - Tercera Federacion, Grup 13
12:00
Real Murcia (A) Real Murcia (A)
12:00
Montecasillas FC Montecasillas FC
14:00
Club Deportiva Minera Club Deportiva Minera
14:00
Alcantarilla FC Alcantarilla FC
14:00
Union Molinense CF 2020 Union Molinense CF 2020
14:00
Ucam Murcia II Ucam Murcia II
14:15
Racing Murcia Racing Murcia
14:15
CD Cieza CD Cieza
18:45
Muleno CF Muleno CF
18:45
CD Plus Ultra CD Plus Ultra
19:00
Balsicas Atletico Balsicas Atletico
19:00
CD Bullense CD Bullense
19:00
Cap Ciudad de Murcia Cap Ciudad de Murcia
19:00
CD Algar CD Algar
19:00
UD Caravaca UD Caravaca
19:00
CF Lorca Deportiva CF Lorca Deportiva
İspanya - Tercera Federacion, Grup 14
14:00
Olivenza FC Olivenza FC
14:00
CD Don Alvaro CD Don Alvaro
14:00
Moralo CP Moralo CP
14:00
CD Azuaga CD Azuaga
14:00
CD Castuera Subastacar CD Castuera Subastacar
14:00
SP Villafranca SP Villafranca
14:00
CD Diocesano CD Diocesano
14:00
U.d. Fuente de Cantos U.d. Fuente de Cantos
14:00
Don Benito Don Benito
14:00
Atletico Club Pueblonuevo Atletico Club Pueblonuevo
14:30
Jerez CF Jerez CF
14:30
CD Calamonte CD Calamonte
14:30
Arroyo CP Arroyo CP
14:30
Racing CPVO Valverdeno Racing CPVO Valverdeno
18:30
CF Jaraiz CF Jaraiz
18:30
CF Trujillo CF Trujillo
19:00
Cp Montehermoso Cp Montehermoso
19:00
CD Coria CD Coria
İspanya - Tercera Federacion, Grup 15
19:00
CA Cirbonero CA Cirbonero
19:00
CD Ardoi FE CD Ardoi FE
İspanya - Tercera Federacion, Grup 16
14:00
Casalarreina CF Casalarreina CF
14:00
UD Logrones B UD Logrones B
14:00
Racing Rioja CF Racing Rioja CF
14:00
CD Varea CD Varea
18:30
CD Calahorra B CD Calahorra B
18:30
CD Arnedo CD Arnedo
19:00
Cdfc La Calzada Cdfc La Calzada
19:00
Comillas CF Comillas CF
19:00
CA River Ebro CA River Ebro
19:00
Club Deportivo Alberite Club Deportivo Alberite
19:00
CD Tedeon CD Tedeon
19:00
CD Anguiano CD Anguiano
19:00
Pena Balmaiso CF Pena Balmaiso CF
19:00
CD Alfaro CD Alfaro
19:00
CA Vianes CA Vianes
19:00
Club Haro Deportivo Club Haro Deportivo
İspanya - Tercera Federacion, Grup 17
13:00
SD Huesca B SD Huesca B
13:00
CF Calamocha CF Calamocha
18:30
CF Epila CF Epila
18:30
SD Borja SD Borja
18:30
UD Fraga UD Fraga
18:30
CD Carinena CD Carinena
18:30
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
18:30
Illueca CF Illueca CF
18:30
AD Almudevar AD Almudevar
18:30
CD Utrillas CD Utrillas
19:00
CD Belchite 97 CD Belchite 97
19:00
Cuarte CD Cuarte CD
19:00
CF Atletico de Monzon CF Atletico de Monzon
19:00
CD Fuentes CD Fuentes
İspanya - Tercera Federacion, Grup 18
14:00
Toledo Sad Toledo Sad
14:00
Atletico Albacete Atletico Albacete
14:00
CD Cazalegas CD Cazalegas
14:00
AD San Clemente AD San Clemente
18:30
Conquense Conquense
18:30
CD Marchamalo CD Marchamalo
19:00
CP Villarrobledo CP Villarrobledo
19:00
CF La Solana CF La Solana
19:00
CD Quintanar Del Rey CD Quintanar Del Rey
19:00
Atletico Tomelloso Atletico Tomelloso
İspanya - Tercera Federacion, Grup 2
13:45
CD Lealtad de Villaviciosa CD Lealtad de Villaviciosa
13:45
CD Colunga CD Colunga
14:00
UC Ceares UC Ceares
14:00
CD Llanes CD Llanes
14:00
Aviles Stadium CF Aviles Stadium CF
14:00
L Entregu CF L Entregu CF
14:00
UD Llanera UD Llanera
14:00
Barcia CF Barcia CF
14:00
CD Praviano CD Praviano
14:00
Real Titanico FC Real Titanico FC
14:00
SD Lenense SD Lenense
14:00
Sporting Gijon (A) Sporting Gijon (A)
19:00
Luarca CF Luarca CF
19:00
Caudal Deportivo Caudal Deportivo
19:30
Urraca CF Urraca CF
19:30
CD Tuilla CD Tuilla
İspanya - Tercera Federacion, Grup 3
19:00
CD Naval CD Naval
19:00
CD Tropezon CD Tropezon
19:00
Castro FC Castro FC
19:00
UC Cartes UC Cartes
İspanya - Tercera Federacion, Grup 4
13:30
CD Basconia CD Basconia
13:30
CD Padura CD Padura
18:30
CD Anaitasuna CD Anaitasuna
18:30
CD San Ignacio CD San Ignacio
İspanya - Tercera Federacion, Grup 5
13:45
UE Tona UE Tona
13:45
CF Pobla de Mafumet CF Pobla de Mafumet
14:00
FC L Escala FC L Escala
14:00
CF Montanesa CF Montanesa
14:00
Girona FC B Girona FC B
14:00
CF Peralada CF Peralada
14:00
AE Prat AE Prat
14:00
Badalona Badalona
14:00
Cfj Mollerussa Cfj Mollerussa
14:00
CE l`Hospitalet CE l`Hospitalet
14:30
UE Rapitenca UE Rapitenca
14:30
San Cristobal Cp San Cristobal Cp
19:00
UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
19:00
FC Vilafranca FC Vilafranca
19:00
Reus FC Reddis Reus FC Reddis
19:00
FE Grama FE Grama
19:00
UE Olot UE Olot
19:00
UE Castelldefels UE Castelldefels
İspanya - Tercera Federacion, Grup 6
13:45
UD Castellonense UD Castellonense
13:45
Silla CF Silla CF
14:00
FC Jove Espanol San Vicente FC Jove Espanol San Vicente
14:00
CD Roda CD Roda
18:30
CF Gandia CF Gandia
18:30
CD Acero CD Acero
19:00
CD Burriana CD Burriana
19:00
CD Utiel CD Utiel
İspanya - Tercera Federacion, Grup 7
13:30
CD Canillas CD Canillas
13:30
AD Alcorcon B AD Alcorcon B
13:30
CF Trival Valderas Alcorcon CF Trival Valderas Alcorcon
13:30
AD Parla AD Parla
14:00
CD Paracuellos Antamira CD Paracuellos Antamira
14:00
CD Mostoles URJC CD Mostoles URJC
14:00
Colonia Moscardo Colonia Moscardo
14:00
Alcala Alcala
14:00
Las Rozas CF Las Rozas CF
14:00
CD Leganes B CD Leganes B
14:00
CDF Tres Cantos CDF Tres Cantos
14:00
Real Madrid C Real Madrid C
15:00
FC Villanueva Del Pardillo FC Villanueva Del Pardillo
15:00
AD Torrejon CF AD Torrejon CF
18:30
Rayo Vallecano de Madrid B Rayo Vallecano de Madrid B
18:30
CF Pozuelo de Alarcon CF Pozuelo de Alarcon
19:30
Cuc Villalba Cuc Villalba
19:30
CD Galapagar CD Galapagar
İspanya - Tercera Federacion, Grup 8
14:00
UD Santa Marta UD Santa Marta
14:00
Atletico Astorga Atletico Astorga
18:45
Real Avila CF Real Avila CF
18:45
Salamanca CF UDS Salamanca CF UDS
19:00
CD Becerril CD Becerril
19:00
Burgos CF Promesas Burgos CF Promesas
İspanya - Tercera Federacion, Grup 9
14:00
Atletico Mancha Real Atletico Mancha Real
14:00
CD Huetor Tajar CD Huetor Tajar
14:00
UD Torre Del Mar UD Torre Del Mar
14:00
Arenas Armilla CD Arenas Armilla CD
14:00
UD Almeria B UD Almeria B
14:00
CD Rincon CD Rincon
14:00
Club Polideportivo Almeria Club Polideportivo Almeria
14:00
UD Maracena UD Maracena
14:00
Juventud Torremolinos CF Juventud Torremolinos CF
14:00
MALAGA B MALAGA B
18:00
Real Jaen Real Jaen
18:00
CD Torreperogil CD Torreperogil
19:30
Udc Torredonjimeno Udc Torredonjimeno
19:30
CD El Ejido 2012 CD El Ejido 2012
İsrail - Premier Lig
21:00
Maccabi Haifa FC Maccabi Haifa FC
21:00
Hapoel Hadera FC Hapoel Hadera FC
İsveç - İsveç Kupası
15:00
Osters IF Osters IF
15:00
IFK Luleaa IFK Luleaa
15:00
Malmo FF Malmo FF
15:00
Varbergs Varbergs
15:00
Gais Gais
15:00
Orgryte IS Orgryte IS
15:00
IF Elfsborg IF Elfsborg
15:00
Degerfors IF Degerfors IF
17:15
Gefle IF Gefle IF
17:15
Örebrö SK Örebrö SK
17:15
Kalmar FF Kalmar FF
17:15
AIK AIK
19:30
Skovde AIK Skovde AIK
19:30
United IK Nordic United IK Nordic
19:30
Djurgardens IF Djurgardens IF
19:30
IFK Goteborg IFK Goteborg
İsviçre - Challange Ligi
16:15
FC Vaduz FC Vaduz
16:15
FC Schaffhausen FC Schaffhausen
16:15
FC Sion FC Sion
16:15
AC Bellinzona AC Bellinzona
İsviçre - Süper Lig
16:15
FC Luzern FC Luzern
16:15
FC Lugano FC Lugano
18:30
FC Zurich FC Zurich
18:30
Young Boys Bern Young Boys Bern
18:30
FC Winterthur FC Winterthur
18:30
Yverdon Sport Yverdon Sport
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
16:00
FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen 1879
16:00
FC Zurich FC Zurich
İsviçre - Yükselme Ligi
16:30
SR Delemont SR Delemont
16:30
FC Bavois FC Bavois
17:00
SC Bruhl St Gallen SC Bruhl St Gallen
17:00
FC Paradiso FC Paradiso
17:00
Biel Biel
17:00
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
18:00
Servette FC Servette FC
18:00
FC Bulle FC Bulle
İzlanda - Lig Kupası A
15:00
IF Vestri IF Vestri
15:00
Breidablik Kopavogur Breidablik Kopavogur
16:00
Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik
16:00
IA Akranes IA Akranes
Jamaika - Premiyer Lig
21:00
Lime Hall Academy FC Lime Hall Academy FC
21:00
Molynes Molynes
23:30
Waterhouse FC Waterhouse FC
23:30
Mount Pleasant FC Mount Pleasant FC
23:30
Portmore United FC Portmore United FC
23:30
Montego Bay United Montego Bay United
23:30
Vere United FC Vere United FC
23:30
Arnett Gardens FC Arnett Gardens FC
23:30
Treasure Beach FC Treasure Beach FC
23:30
Tivoli Gardens Tivoli Gardens
Japonya - J.Lig 2
07:00
Iwaki FC Iwaki FC
07:00
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
07:00
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
07:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
07:00
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
07:00
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
08:00
Tochigi SC Tochigi SC
08:00
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
Japonya - J.Lig 3
08:00
YSCC Yokohama YSCC Yokohama
08:00
FC Osaka FC Osaka
08:00
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
08:00
FC Imabari FC Imabari
08:00
Nara Club Nara Club
08:00
AC Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro
Japonya - J.Ligi
10:00
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
10:00
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Japonya - WE Ligi, Kadınlar
06:00
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
06:00
INAC Kobe Leonessa INAC Kobe Leonessa
08:00
Omiya Ardija Ventus Omiya Ardija Ventus
08:00
Chifure AS Elfen Saitama Chifure AS Elfen Saitama
08:00
Kanagawa Sagamihara Kanagawa Sagamihara
08:00
Tokyo Verdy Beleza Tokyo Verdy Beleza
08:00
AC Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro
08:00
JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba
08:00
Sanfrecce Hiroshima Regina Sanfrecce Hiroshima Regina
08:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
Kamboçya - Kamboçya Premier Ligi
14:00
Visakha FC Visakha FC
14:00
Phnom Penh Crown Phnom Penh Crown
14:00
Isi Dangkor Senchey FC Isi Dangkor Senchey FC
14:00
Nagaworld FC Nagaworld FC
14:00
Boeung Ket Angkor FC Boeung Ket Angkor FC
14:00
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
Kamerun - Elite One
17:00
AS Fortuna AS Fortuna
17:00
Canon Sportife Yaounde Canon Sportife Yaounde
17:00
ASTRES FC DE DOUALA ASTRES FC DE DOUALA
17:00
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
19:00
Colombe FC Colombe FC
19:00
AIGLE ROYAL DE LA MENOUA AIGLE ROYAL DE LA MENOUA
19:00
Gazelle FA de Garoua Gazelle FA de Garoua
19:00
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
19:00
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
19:00
Dynamo de Douala Dynamo de Douala
Karadağ - 1. CFL
16:00
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
16:00
Mladost DG Mladost DG
16:00
FK Jezero Plav FK Jezero Plav
16:00
Petrovac Petrovac
17:00
FK Arsenal Tivat FK Arsenal Tivat
17:00
Jedinstvo Bijelo Jedinstvo Bijelo
17:30
FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
17:30
FK Mornar Bar FK Mornar Bar
19:30
FK Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic
19:30
FK Buducnost Podgorica FK Buducnost Podgorica
Katar - QFA Kupası
18:00
Al-Sailiya Al-Sailiya
18:00
AL Gharafa U21 AL Gharafa U21
18:00
Lusail SC Lusail SC
18:00
AL Sadd U21 AL Sadd U21
Kenya - Premier Lig
15:00
Kenya Commercial Bank Kenya Commercial Bank
15:00
Muranga Seal Muranga Seal
15:00
AFC Leopards SC AFC Leopards SC
15:00
Nzoia Sugar FC Nzoia Sugar FC
16:00
Shabana FC Shabana FC
16:00
Bandari FC Bandari FC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
18:00
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
18:00
Pafos FC Pafos FC
20:00
AEZ Zakakiou AEZ Zakakiou
20:00
Ethnikos Achnas FC Ethnikos Achnas FC
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
16:00
Als Omonia Als Omonia
16:00
Ayia Napa Ayia Napa
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00
Millonarios FC Millonarios FC
1 : 2
CD La Equidad CD La Equidad
02:10
CS Deportes Pereira CS Deportes Pereira
2 : 0
America de Cali America de Cali
04:20
CD Junior FC CD Junior FC
0 : 0
Atletico Nacional Medellin Atletico Nacional Medellin
Kolombiya - Primera B
02:00
Deportes Quindio Deportes Quindio
1 : 1
Orsomarso SC Orsomarso SC
23:30
Real Cartagena FC Real Cartagena FC
23:30
Boca Juniors de Cali Boca Juniors de Cali
23:30
Atletico FC Atletico FC
23:30
CD Atletico Huila CD Atletico Huila
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
08:00
Gimhae FC Gimhae FC
08:00
Changwon City FC Changwon City FC
08:00
Yangpyeong FC Yangpyeong FC
08:00
Ulsan Citizen FC Ulsan Citizen FC
08:00
Busan Transportation Corporation FC Busan Transportation Corporation FC
08:00
Chuncheon FC Chuncheon FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
08:00
Daegu FC Daegu FC
08:00
Gimcheon Sangmu FC Gimcheon Sangmu FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
08:00
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
08:00
Chungnam Asan FC Chungnam Asan FC
10:30
Busan I Park Busan I Park
10:30
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
Kosova - Birinci Lig
15:00
KF Istogu KF Istogu
15:00
KF Phoenix Banje KF Phoenix Banje
15:00
KF Vellaznimi KF Vellaznimi
15:00
KF Drenica Skenderaj KF Drenica Skenderaj
15:00
KF Rilindja 1974 KF Rilindja 1974
15:00
FC Suhareka FC Suhareka
15:00
KF Vushtrria KF Vushtrria
15:00
KF 2 Korriku KF 2 Korriku
15:00
KF Kika KF Kika
15:00
KF Ferizaj KF Ferizaj
15:00
KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran
15:00
KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku
Kosova - Süper Lig
15:00
FC Prishtina FC Prishtina
15:00
KF Liria Prizren KF Liria Prizren
15:00
SC Gjilani SC Gjilani
15:00
KF Malisheva KF Malisheva
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
00:00
Pfa Antioquia FC Pfa Antioquia FC
1 : 1
Adr Jicaral Adr Jicaral
00:00
AD Cofutpa AD Cofutpa
3 : 0
Puerto Golfito FC Puerto Golfito FC
00:00
CS Uruguay de Coronado CS Uruguay de Coronado
0 : 0
Futbol Consultants Desamparados Futbol Consultants Desamparados
04:30
Marineros de Puntarenas ADFCF Marineros de Puntarenas ADFCF
04:30
Quepos Cambute Quepos Cambute
22:00
AD Municipal Turrialba FC AD Municipal Turrialba FC
22:00
AD Cariari Pococi AD Cariari Pococi
23:00
Aserri FC Aserri FC
23:00
Limon Black Star Limon Black Star
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
00:00
Municipal Grecia Municipal Grecia
1 : 2
Municipal Liberia Municipal Liberia
00:00
Puntarenas Puntarenas
0 : 0
Herediano Herediano
05:00
Perez Zeledon Perez Zeledon
0 : 0
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
Kuveyt - Premier Lig
16:55
Kazma SC Kazma SC
16:55
Al-Fehaheel Al-Fehaheel
19:35
Al Kuwait SC Al Kuwait SC
19:35
Al Arabi Al Arabi
Kuzey İrlanda - JJB Sports İrlanda Kupası
16:00
Institute FC Institute FC
16:00
Linfield FC Linfield FC
Kuzey Makedonya - Prva Liga
16:00
FK Shkendija FK Shkendija
16:00
FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp
16:00
KF Gostivari KF Gostivari
16:00
FK Akademija Pandev FK Akademija Pandev
16:00
FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
16:00
Voska Sport Voska Sport
16:00
FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
16:00
FC Struga Trim Lum FC Struga Trim Lum
16:00
FK Shkupi FK Shkupi
16:00
GFK Tikvesh 1930 GFK Tikvesh 1930
16:00
Rabotnicki Rabotnicki
16:00
Bregalnica Stip Bregalnica Stip
Litvanya - A Lyga
14:00
DFK Dainava Alytus DFK Dainava Alytus
14:00
Vilnius FK Zalgiris Vilnius FK Zalgiris
19:30
FC Hegelmann FC Hegelmann
19:30
FK Transinvest FK Transinvest
Lübnan - Premiyer Lig
15:15
Shabab Al Sahel Shabab Al Sahel
15:15
Al Tadamon Sour Al Tadamon Sour
15:15
Al Hikma Al Hikma
15:15
Al Ahli Nabatiya Al Ahli Nabatiya
15:15
Tripoli AC Tripoli AC
15:15
Shabab Al Ghazieh SC Shabab Al Ghazieh SC
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
18:00
FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen Wormeldange
18:00
US Rumelange US Rumelange
18:00
Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach
18:00
Berdenia Berbourg Berdenia Berbourg
18:00
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
18:00
Avenir Beggen Avenir Beggen
18:00
US Hostert US Hostert
18:00
FC Mamer 32 FC Mamer 32
18:00
Residence Walferdange Residence Walferdange
18:00
FC Lorentzweiler FC Lorentzweiler
18:00
SC Bettembourg SC Bettembourg
18:00
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
Lüksemburg - Ulusal Lig
18:00
FC Una Strassen FC Una Strassen
18:00
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
18:00
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
18:00
Union Titus Petange Union Titus Petange
18:00
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
18:00
Swift Hesperange Swift Hesperange
18:00
CS Fola Esch-Alzette CS Fola Esch-Alzette
18:00
FC Schifflingen 95 FC Schifflingen 95
18:00
Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
18:00
FC Marisca Mersch FC Marisca Mersch
18:00
FC Mondercange FC Mondercange
18:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
18:00
Kaerjeng Kaerjeng
18:00
F91 Dudelange F91 Dudelange
18:00
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
18:00
FC Differdange 03 FC Differdange 03
Macaristan - NB 2
16:00
BFC Siofok BFC Siofok
16:00
Vasas FC Vasas FC
16:00
Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor
16:00
Pecsi MFC Pecsi MFC
16:00
Bvsc-Zuglo Bvsc-Zuglo
16:00
Mosonmagyarovari TE Mosonmagyarovari TE
16:00
Kozarmisleny SE Kozarmisleny SE
16:00
Budafoki Mte Budafoki Mte
19:00
FC Ajka FC Ajka
19:00
Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC
19:00
Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar
19:00
Szeged-Csanad Grosics Akademia Szeged-Csanad Grosics Akademia
19:00
Tiszakecskei LC Tiszakecskei LC
19:00
WKW ETO FC Gyor WKW ETO FC Gyor
19:00
Haladas Haladas
19:00
Budapest Honved FC Budapest Honved FC
Macaristan - NB I
16:00
MTK Budapest MTK Budapest
16:00
Paksi SE Paksi SE
18:30
Ferencvarosi Budapest Ferencvarosi Budapest
18:30
Kecskemeti TE Kecskemeti TE
21:00
Ujpest FC Budapest Ujpest FC Budapest
21:00
Fehervar FC Szekesfehervar Fehervar FC Szekesfehervar
Malta - Challange Ligi
16:00
Marsa FC Marsa FC
16:00
Melita FC Melita FC
16:00
Lija Athletic Lija Athletic
16:00
Attard FC Attard FC
18:30
Zejtun Corinthians FC Zejtun Corinthians FC
18:30
Msida St Joseph FC Msida St Joseph FC
18:30
Swieqi United FC Swieqi United FC
18:30
Tarxien Rainbows FC Tarxien Rainbows FC
Malta - Premier Lig
13:00
Marsaxlokk Marsaxlokk
13:00
Mosta FC Mosta FC
16:00
Gzira United FC Gzira United FC
16:00
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
18:15
Floriana FC Floriana FC
18:15
Gudja United Gudja United
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
02:05
Cancun FC Cancun FC
2 : 2
Club Atletico La Paz Club Atletico La Paz
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
04:06
Mazatlan FC Mazatlan FC
04:06
CF Tigres UANL CF Tigres UANL
Meksika - Liga MX, Kapanış
02:00
Deportivo Toluca FC Deportivo Toluca FC
2 : 1
Tigres UANL Tigres UANL
04:00
CF Pachucha CF Pachucha
3 : 2
FC Juarez FC Juarez
04:05
Cruz Azul Cruz Azul
3 : 0
Guadalajara Chivas Guadalajara Chivas
06:10
Atlas FC Atlas FC
0 : 0
CF America CF America
Meksika - Liga Premier Serie A
01:00
Tritones Vallarta MFC Tritones Vallarta MFC
01:00
Colima FC Colima FC
01:00
Halcones De Zapopan FC Halcones De Zapopan FC
01:00
Racing FC Porto Palmeiras Racing FC Porto Palmeiras
02:00
Mineros de Fresnillo FC Mineros de Fresnillo FC
02:00
CF Correcaminos Uat II CF Correcaminos Uat II
02:00
UA Zacatecas UA Zacatecas
02:00
Club Calor Club Calor
02:00
Sporting Canamy Sporting Canamy
0 : 5
Irapuato Irapuato
03:00
Lobos Ulmx Lobos Ulmx
0 : 1
Escorpiones FC Escorpiones FC
04:00
Mexicali FC Mexicali FC
04:00
Gavilanes de Matamoros Gavilanes de Matamoros
04:00
Reboceros de La Piedad Reboceros de La Piedad
04:00
Deportiva Venados Deportiva Venados
05:00
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
05:00
Montaneses FC Montaneses FC
06:00
Los Cabos United Los Cabos United
06:00
Chihuahua FC Chihuahua FC
Meksika - Liga Premier Serie B
01:00
Aguacateros CD Uruapan Aguacateros CD Uruapan
01:00
Ciervos FC Ciervos FC
01:00
Cdm FC Cdm FC
01:00
Artesanos Metepec FC Artesanos Metepec FC
01:00
Club Deportivo de Futbol Zitacuaro Club Deportivo de Futbol Zitacuaro
01:00
Santiago FC Santiago FC
21:00
Huracanes Izcalli FC Huracanes Izcalli FC
21:00
Caja Oblatos Cfd Caja Oblatos Cfd
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Rayados de Monterrey U23 Rayados de Monterrey U23
18:00
Universidad Nacional U23 Universidad Nacional U23
Mısır - Premier Lig
20:00
Enppi Club Enppi Club
20:00
Al İttihad Al Sakandary Al İttihad Al Sakandary
Moldova - Moldıva Kupası
15:00
FC Milsami FC Milsami
15:00
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
15:00
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
15:00
FC Victoria FC Victoria
Nijerya - NPFL
18:00
Plateau United Plateau United
18:00
Bendel Insurance FC Bendel Insurance FC
18:00
Niger Tornadoes FC Niger Tornadoes FC
18:00
Enugu Rangers International FC Enugu Rangers International FC
18:00
Heartland FC Owerri Heartland FC Owerri
18:00
Sunshine Stars FC Sunshine Stars FC
18:00
Lobi Stars Lobi Stars
18:00
Katsina United FC Katsina United FC
18:00
Kano Pillars FC Kano Pillars FC
18:00
Abia Warriors FC Abia Warriors FC
Nikaragua - Premier Lig
00:00
Indigenas de Matagalpa FC Indigenas de Matagalpa FC
1 : 1
HYH Sebaco FC HYH Sebaco FC
03:00
Diriangen FC Diriangen FC
3 : 0
Unan Managua Unan Managua
Özbekistan - PFL
13:00
FK Agmk FK Agmk
13:00
FC Andijon FC Andijon
15:15
Lokomotif Tashkent Lokomotif Tashkent
15:15
PFK Metallurg Bekabad PFK Metallurg Bekabad
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
00:00
Alianza FC Alianza FC
1 : 0
CD Universitario CD Universitario
02:15
CD Plaza Amador CD Plaza Amador
02:15
Herrera FC Herrera FC
04:30
Veraguas United FC Veraguas United FC
04:30
CD Arabe Unido CD Arabe Unido
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:00
Sportivo Ameliano Sportivo Ameliano
0 : 2
CS 2 de Mayo CS 2 de Mayo
02:30
Club Olimpia Club Olimpia
1 : 0
Sportiva Luqueno Sportiva Luqueno
Peru - Premier Lig
03:00
CD Universidad Cesar Vallejo CD Universidad Cesar Vallejo
2 : 2
Cusco FC Cusco FC
23:00
Los Chankas CYC Los Chankas CYC
23:00
Sport Boys Sport Boys
Polonya - CLJ
16:00
Odra Opole Odra Opole
16:00
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
Polonya - Ekstraklasa
14:30
LKS Lodz LKS Lodz
14:30
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
17:00
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
17:00
Korona Kielce Korona Kielce
19:30
RKS Rakow Czestochowa RKS Rakow Czestochowa
19:30
KKS Lech Poznan KKS Lech Poznan
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar
14:00
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
14:00
AZS UJ Krakow AZS UJ Krakow
Polonya - I Liga
17:30
MKS Chojniczanka Chojnice MKS Chojniczanka Chojnice
17:30
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
Polonya - I Ligi
14:40
Gornik Leczna Gornik Leczna
14:40
Motor Lublin Motor Lublin
17:00
Polonia Varşova Polonia Varşova
17:00
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
20:00
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biala Podbeskidzie Bielsko Biala
Polonya - III Liga, Grup 1
14:00
Legia Varşova II Legia Varşova II
14:00
Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow Mazowiecki
15:00
Jagiellonia II Bialystok Jagiellonia II Bialystok
15:00
Concordia Elblag Concordia Elblag
Polonya - III Liga, Grup 2
17:30
Cartusia Kartuzy Cartusia Kartuzy
17:30
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
Polonya - III Liga, Grup 3
16:00
Unia Turza Slaska Unia Turza Slaska
16:00
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
Polonya - III Liga, Grup 4
20:00
KS Wiazownica KS Wiazownica
20:00
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
Romanya - Liga 1
15:30
U. Cluj U. Cluj
15:30
FC Botosani FC Botosani
21:30
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
21:30
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
Romanya - Liga 2
13:00
CSC 1599 Selimbar CSC 1599 Selimbar
13:00
CS Mioveni CS Mioveni
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
Gasogi United Gasogi United
16:00
Marines FC Gisenyi Marines FC Gisenyi
16:00
Sunrise Sunrise
16:00
Rayon Sports FC Rayon Sports FC
San Marino - Campionato Sammarinese
17:00
SS San Giovanni SS San Giovanni
17:00
Libertas Libertas
17:00
Murata Murata
17:00
SS Folgore Falciano Calcio SS Folgore Falciano Calcio
Senegal - Premier Lig
19:30
Sonacos Sonacos
19:30
Diambars FC Diambars FC
19:30
US Goree US Goree
19:30
Generation Foot Generation Foot
19:30
AS Pikine AS Pikine
19:30
ASC Linguere ASC Linguere
19:30
Stade de Mbour Stade de Mbour
19:30
Jamono Fatick Jamono Fatick
19:30
Casa Sport Casa Sport
19:30
Guediawaye FC Guediawaye FC
Şili - Premier Lig
00:00
O´higgins O´higgins
2 : 1
CD Everton Vina Del Mar CD Everton Vina Del Mar
00:00
Palestino Palestino
0 : 2
CD Universidad Catolica CD Universidad Catolica
00:00
CD Everton Vina Del Mar CD Everton Vina Del Mar
00:00
O´higgins O´higgins
02:30
Union Espanola Union Espanola
1 : 0
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
02:30
Nublense Nublense
1 : 2
Audax Italiano Audax Italiano
Şili - Primera B
00:00
Club de Deportes Temuco SADP Club de Deportes Temuco SADP
2 : 3
Deportes Limache Deportes Limache
18:00
U. Concepcion U. Concepcion
18:00
San Marcos de Arica San Marcos de Arica
Şili - Segunda Division
00:00
Deportes Linares Deportes Linares
1 : 1
Deportes Rengo Deportes Rengo
00:00
Lautaro de Bui­n Lautaro de Bui­n
4 : 3
Arturo Fernandez Vial Arturo Fernandez Vial
00:00
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
1 : 0
CD Provincial Ovalle FC CD Provincial Ovalle FC
01:00
Dep. Concepcion Dep. Concepcion
01:00
Provincial Osorno Provincial Osorno
01:00
CD Trasandino de Los Andes CD Trasandino de Los Andes
01:00
CD Melipilla CD Melipilla
Sırbistan - Superliga
15:00
Radnicki Nis Radnicki Nis
15:00
FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica
16:30
FK Novi Pazar FK Novi Pazar
16:30
Mladost Lucani Mladost Lucani
18:30
FK Vozdovac FK Vozdovac
18:30
FK Spartak Subotica FK Spartak Subotica
Slovakya - 2. Liga
12:30
FC Stk 1914 Samorin FC Stk 1914 Samorin
12:30
FK Slavoj Trebisov FK Slavoj Trebisov
12:30
MSK Zilina B MSK Zilina B
12:30
Spisska Nova Ves Spisska Nova Ves
16:00
Slovan Bratislava B Slovan Bratislava B
16:00
MFK Dolny Kubin MFK Dolny Kubin
Slovakya - 3. Liga, Batı
12:30
FK Raca Bratislava FK Raca Bratislava
12:30
FK Belusa FK Belusa
Slovakya - 3. Liga, Doğu
13:00
Slavia Tu Kosice Slavia Tu Kosice
13:00
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
16:30
TJ Banik Kalinovo TJ Banik Kalinovo
16:30
FC Rimavska Sobota FC Rimavska Sobota
16:30
FTC Filakovo FTC Filakovo
16:30
MSK Namestovo MSK Namestovo
16:30
1.FK Svidnik 1.FK Svidnik
16:30
MSK Tesla Stropkov MSK Tesla Stropkov
16:30
MSK Spisske Podhradie MSK Spisske Podhradie
16:30
TJ Tatran Oravske Vesele TJ Tatran Oravske Vesele
Slovenya - 2nd Liga
15:00
Nafta 1903 Lendava Nafta 1903 Lendava
15:00
ND Gorica ND Gorica
17:00
Nd Dravinja Nd Dravinja
17:00
NK Bistrica NK Bistrica
17:00
NK Tolmin NK Tolmin
17:00
ND Beltinci ND Beltinci
Slovenya - PrvaLiga
17:00
NK Koper NK Koper
17:00
NK Rogaska NK Rogaska
19:30
NK Radomlje NK Radomlje
19:30
Bravo Ljubljana Bravo Ljubljana
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00
Ihefu FC Ihefu FC
14:00
Kmc FC Kmc FC
16:00
Mtibwa Sugar FC Mtibwa Sugar FC
16:00
Tanzania Prisons Tanzania Prisons
16:00
Kitayosce FC Kitayosce FC
16:00
Coastal Union FC Coastal Union FC
19:00
Dodoma FC Dodoma FC
19:00
Kitayosce FC Kitayosce FC
19:00
Azam FC Azam FC
19:00
Dodoma FC Dodoma FC
Tayland - Thai League 1
13:30
Muan Thong United Muan Thong United
13:30
Prachuap FC Prachuap FC
14:00
Buriram United FC Buriram United FC
14:00
Bangkok United FC Bangkok United FC
15:00
Uthai Thani FC Uthai Thani FC
15:00
Chonburi FC Chonburi FC
Tayland - Thai Lig 2
13:30
Krabi FC Krabi FC
13:30
Chiangmai United Chiangmai United
14:00
Nakhon SI United Nakhon SI United
14:00
Customs Ladkrabang United FC Customs Ladkrabang United FC
14:30
Lampang FC Lampang FC
14:30
Suphan Buri FC Suphan Buri FC
15:00
Rayong FC Rayong FC
15:00
Nongbua Pitchaya FC Nongbua Pitchaya FC
Tunus - Lig 1
16:30
Olypique De Beja Olypique De Beja
16:30
AS Marsa AS Marsa
16:30
Es Metlaoui Es Metlaoui
16:30
Us Ben Guerdane Us Ben Guerdane
Tunus - Ligue 2
16:30
CS Korba CS Korba
16:30
AS Oued Ellil AS Oued Ellil
16:30
ES Hammam Sousse ES Hammam Sousse
16:30
ES Rades ES Rades
16:30
Jendouba Sport Jendouba Sport
16:30
Kalaa Sport Kalaa Sport
16:30
As Rejiche As Rejiche
16:30
CO Medenine CO Medenine
16:30
AS Jelma AS Jelma
16:30
Es Zarzis Es Zarzis
16:30
Rogba Tataouine Rogba Tataouine
16:30
EO Sidi Bouzid EO Sidi Bouzid
Ukrayna - Premier Lig
14:00
FC Obolon Kiev FC Obolon Kiev
14:00
SC Dnipro-1 SC Dnipro-1
16:30
FC Oleksandriya FC Oleksandriya
16:30
FC Zorya Luhansk FC Zorya Luhansk
19:00
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
19:00
FC Kryvbas Kriviy Rih FC Kryvbas Kriviy Rih
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 AFC Asya Kupası, Kadınlar
11:00
Kore Cumhuriyeti Kore Cumhuriyeti
11:00
Australia U20 Australia U20
14:00
Uzbekistan Uzbekistan
14:00
Chinese Taipei Chinese Taipei
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Libertadores Kupası
00:00
Boca Juniors Boca Juniors
4 : 0
Always Ready U20 Always Ready U20
21:00
Olimpia Asuncion Olimpia Asuncion
21:00
Aguilas Doradas U20 Aguilas Doradas U20
Ürdün - Jordan Ligi
17:00
Al Faisaly (Jor) Al Faisaly (Jor)
17:00
Ramtha SC Ramtha SC
19:30
Al-Jalil Al-Jalil
19:30
Al Wehdat Jor Al Wehdat Jor
Uruguay - Premier Lig
02:00
Club Nacional de Football Club Nacional de Football
3 : 0
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
16:00
Atletico Fenix Montevideo Atletico Fenix Montevideo
16:00
CA Boston River CA Boston River
23:00
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
23:00
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
Venezuela - Premier Lig
00:45
Angostura FC Angostura FC
:
Portuguesa FC Portuguesa FC
03:30
CD Hermanos Colmenarez CD Hermanos Colmenarez
03:30
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
23:00
Caracas FC Caracas FC
23:00
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
Vietnam - Vietnam Kupası
13:00
Long AN FC Long AN FC
13:00
Becamex Binh Duong Becamex Binh Duong
13:00
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
13:00
SHB Da Nang SHB Da Nang
14:00
Clb Bd Dong A Thanh Hoa Clb Bd Dong A Thanh Hoa
14:00
Phu Dong FC Phu Dong FC
14:00
Hai Phong FC Hai Phong FC
14:00
Quang Nam FC Quang Nam FC
15:15
Hanoi FC Hanoi FC
15:15
Hong Linh Ha Tinh FC Hong Linh Ha Tinh FC
15:15
Viettel Fc Viettel Fc
15:15
Cong An Nhan Dan Cong An Nhan Dan
Vietnam - V-Ligi
13:00
Quang Nam FC Quang Nam FC
13:00
Binh Dinh FC Binh Dinh FC
14:00
Sanna Khanh Hoa Bvn Sanna Khanh Hoa Bvn
14:00
Hanoi FC Hanoi FC
14:00
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
14:00
Nam Dinh FC Nam Dinh FC
15:15
Cong An Nhan Dan Cong An Nhan Dan
15:15
Hong Linh Ha Tinh FC Hong Linh Ha Tinh FC
15:15
Ho Chi Minh City FC Ho Chi Minh City FC
15:15
Becamex Binh Duong Becamex Binh Duong
Yunanistan - Süper Lig 1
20:30
Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki
20:30
AEK Athens AEK Athens
20:30
AE Kifisia FC AE Kifisia FC
20:30
Panaitolikos Agrinio Panaitolikos Agrinio
20:30
Olympiacos Piraeus Olympiacos Piraeus
20:30
Volos NPS Volos NPS
20:30
OFI Crete OFI Crete
20:30
Panathinaikos Athens Panathinaikos Athens
20:30
Panseraikos FC Panseraikos FC
20:30
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
20:30
Pas Giannina Pas Giannina
20:30
Atromitos Athens Atromitos Athens
20:30
PAS Lamia 1964 PAS Lamia 1964
20:30
Paok Thessaloniki Paok Thessaloniki
Yunanistan - Süper Lig 2
15:00
Chania FC Chania FC
15:00
Olympiacos Piraeus B Olympiacos Piraeus B
15:00
Panachaiki 1891 FC Panachaiki 1891 FC
15:00
PAE PS Kalamata PAE PS Kalamata
15:00
Athens Kallithea FC Athens Kallithea FC
15:00
Diagoras Diagoras
15:00
Ionikos Nikea Ionikos Nikea
15:00
Giouchtas Giouchtas
15:00
Tilikratis FC Tilikratis FC
15:00
Panathinaikos B Panathinaikos B
15:00
AO Egaleo 1931 PAE AO Egaleo 1931 PAE
15:00
GS Ilioupoli GS Ilioupoli
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
14:00
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
14:00
Trikala 2011 Trikala 2011
14:00
Rea Rea
14:00
Olympiada Imitou Olympiada Imitou
14:00
Panathinaikos Panathinaikos
14:00
Sirina Grevenon Sirina Grevenon
14:30
OFI OFI
14:30
Elpides Karditsas 94 Elpides Karditsas 94
16:00
Volos 2004 Volos 2004
16:00
AE Larissa AE Larissa
Yunanistan - U19 Süper Ligi
15:00
Olympiacos FC Olympiacos FC
15:00
Volos NPS Volos NPS
Zambiya - Premiyer Lig
16:00
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
16:00
Mutondo Stars Mutondo Stars

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Fenerbahçe 28 50 73
2 Galatasaray 27 42 72
3 Trabzonspor 27 10 46
4 Beşiktaş 27 8 46
5 Kasımpaşa 28 -2 40
6 Çaykur Rizespor 28 -9 39
7 EMS Yapı Sivasspor 28 -3 38
8 Rams Başakşehir 27 2 36
Detaylı Puan Durumu
error: Content is protected !!
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.