DOLAR 32,1833 % -0.14
EURO 34,9545 % 0.02
STERLIN 41,0513 % -0.01
FRANG 35,1988 % -0.06
ALTIN 2.423,85 % 0,22
BITCOIN 68.883,99 -0.606

Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Pamukova’da Yine Buruk Geçti..

Yayınlanma Tarihi : Google News
Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Pamukova’da Yine Buruk Geçti..

Pamukova Cumhuriyetimizin 100.Yılı kutlamaları Demokrasi meydanına Atatürk anıtına çelenk sunma ve resmi sergisi açılışı ile başladı.

İlçe protokolünün katıldığı Cumhuriyetimizin 100.yılı kutlamaları kapsamında Atatürk Anıtına Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulmasının ardından program İstiklal Marşının söylenmesi ile sona erdi.

 

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlamalar kapsamında ikinci etkinlik ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünde açılışı yapılan resim sergisi ile devam etti.

”Kutlamalar Fener Alayınla Devam Etti”

Cumhuriyetin 100. Yıl Kutlamaları Kapsamında Pamukova Kaymakamlığı önünde yüzlerce Pamukova’lı vatandaşın katıldığı Cumhuriyet Yürüyüşü ve Fener Alayı büyük bir coşku içinde başladı.

Ellerinde Türk bayraklarıyla Pamukova Kaymakamlığı önünde  başlayan Fener Alayına katılan yüzlerce Pamukova’lı vatandaş demokrasi meydanına toplu halde yürüyüş gerçekleşti.

”Kutlamalarda Yine Arıza Çıktı”

Yürüyüş sonrası Pamukova Demokrasi meydanını dolduran coşkulu kalabalık, çalınan marşlara hep bir ağızdan eşlik ettiler. Türk bayraklarının renklendirdiği kutlamaların ilerleyen saatlerinde Pamukova Demokrasi meydanında bulunan Belediyeye ait  dev ekranda, Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e yer verilmemesine kızan bir çok  vatandaş, bu duruma tepki göstererek  demokrasi meydanını terk ettiler. Tepkilerin gölgesinde kalan kutlama gecesi; buruk bir şekilde sona erdi.

zcz

ewew

wewfds

bfbdffdewwefdfffreretgt

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.