DOLAR 32,2381 % -0.01
EURO 35,0071 % 0.09
STERLIN 41,0801 % 0
FRANG 35,2688 % 0.09
ALTIN 2.421,77 % 0,14
BITCOIN 68.411,09 -1.317

Doğu Marmara’nın en Büyük Yapı Marketi Urgancıoğlu Festival Havasında Açılış Yaptı..

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Doğu Marmara’nın en Büyük Yapı Marketi Urgancıoğlu Festival Havasında Açılış Yaptı..

Tarımdan,sanayiye,yapıdan, endüstriye aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Doğu Marmara’nın en büyük yapı marketi Urgancıoğlu 55 bin kalem malzeme ile Bölge halkının hizmetine açıldı. 

Doğu Marmara’nın en büyük yapı marketi Urgancıoğlu, adeta festival havasında geçen açılışa Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, Garnizon Komutanı Oktay Eren, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, Eski Belediye Başkanı Cevat Keser, İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Erdemir,Belediye Başkanları, Belediye Meclis üyeleri, Siyasi Parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve yüzlerce vatandaş katıldı.

1978 Yılından bu yana Pamukova’nın hırdavat ve nalburiye sektöründeki dev markası ”Urgancıoğlu” Fatih caddesi D-650 karayolu üzerinde kurduğu 6000 metrekarelik dev yapı market ile tarımdan, sanayiye, yapıdan, endüstriye aradığınız her şeyi bulabileceğiniz, Urgancıoğlu yapı market, “Aradığınız Her Şey”Sloganıyla Açıldı.

1978 yılında başladığı ticari hayatını günümüze değin başarılarla süsleyen Urgancıoğlu  Torna Tesviye Atölyesi ile çıktığı bu yolda otomotiv yedek parçaları, tarımsal sulama sistemleri ve en son olarak lastik grublarıyla bölgesel olarak yaklaşık 55.000 kalem malzemeyi Pamukova ve tüm bölgeye sunan köklü bir şirket olarak dikkatleri çekiyor.

Urgancıoğlu Yapı Market, başta Pamukova’nın tarımsal ürünler ve otomotiv ambalaj sektörlerinden sonra Bölge genelinde son dönemde gelişen hırdavat, nalburiye, elektrik, seramik sektörleriyle sektörüne yeni bir ivme kazandırarak, dev markaları uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturacak.

”Pamukova ve Bölgeyi sevdiğimizi İlan Ediyoruz”

Açılışta Konuşan Urgancıoğlu Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ali URGAN” Tarımdan,sanayiye,yapıdan, endüstriye aradığınız her şeyi bulabileceğiniz marketin Pamukovamız ve Bölgemize faydalı olacağına inanıyorum. İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.

MÜŞTERİLERİMİZE SUNDUĞUMUZ HİZMETİMİZDE SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİN “İNSANLARIN EN HAYIRLISI İNSANLARA FAYDALI OLANDIR.” DÜŞÜNCESİNİ İLKE EDİNDİK.

BU UĞURDA ÖNCELİKLE BÖLGEMİZE SAKARYA, PAMUKOVA, GEYVE, TARAKLI, SAPANCA, ARİFİYE, OSMANELİ, İZNİK KISACAsı DOĞU MARMARA’YA HİZMET ETMEYİ BİR BORÇ BİLİP BÖLGEMİZİ KALKINDIRACAK ÜRÜN VE HİZMETLERİ KALİTELİ VE UYGUN FİYATLARA SİZLERE ULAŞTIRMAYA ÇALIŞIYORUZ.BUGÜN YENİ HİZMETE GİREN BU TESİSİMİZ İLE BİR KABUK DAHA KIRARAK GAYEMİZİ BİR SEVİYE DAHA ARTTIRARAK DOĞU MARMARA VE TÜM TÜRKİYEYİ KAPSAYACAK ŞEKİLDE GELİŞTİRİYOR, BÖLGEMİZİ KALKINDIRACAK YENİ YATIRIMLAR YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ.HEM SÖZ İLE HEMDE İCRAAT İLE PAMUKOVAYI VE BÖLGEMİZİ SEVDİĞİMİZİ İLAN EDİYORUZ.

Pamukova ve Bölgeyi sevdiğimizi Gösterdik .Dedelerime,Babama,eşime ve çocuklarıma Siz değerli dostlarımıza teşekkür ederim.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı A. Akgün Altuğ”Sıkıntılı dönemlerde yapılan bu çalışmalar bizleri heycanlandırmıştır. 55 bin çeşit ürünü satan işletmeyi kazandırdığı için Ali Urgan ve ailesine başarılar dilerim.Hayırlı olsun.”

Pamukova Kaymakamı Recai KARAL” Pamukova ilçemizin vizyonuna katkı sağlayan bir çalışma hayırlı olsun”dedi.


Yüce ” Ne istersen burada..”
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ise Urgancıoğlunun çok eskiye dayanan bir mazisi olduğunu Ali Urgancı’nında bu maziye ve bölgeye katma değer katacak hizmetler yaptığını ifade ederek “ Ali Urgan kardeşimiz çok güzel bir slogan bulmuş “ Ne istersen burada “ bundan güzel slogan var mı. Bu büyük yapı marketin, Sakarya’mıza, Pamukova’mıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum “ dedi.
Dua sonrası açılış kurdelesi kesildi..

6000 metre kare alanda üç kat üzerine inşa edilen Urgancıoğlu yapı marketin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı ve beraberindeki protokol üyeleri Urgancıoğlu yapı marketi gezdi.
Açılışta Urgancıoğlu Limited Şirketi tarafından Yenice Mahallesi Zübeydehanım Caddesinde kurulan yemek çadırlarının altında binlerce kişiye ikram yapıldı. Ayrıca açılışta PAYDER stant açarak Pamukova ayvasından yapılan ayva cezeryesi dönerini misafirlere ikram ederken, tanınmış firmalarda stant açarak ürünlerini tanıttı.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.