DOLAR 32,5910 % 0.27
EURO 34,7110 % 0.05
STERLIN 40,2291 % 0.14
FRANG 35,7593 % 0.15
ALTIN 2.474,18 % -1,01
BITCOIN 65.884,25 1.497

Ice Frutti Pamukova’dan Mevlid Kandili Mesajı..

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ice Frutti Pamukova’dan Mevlid Kandili Mesajı..

”Ice Frutti Pamukova”işletme sahibi Ahmet Akar, Mevlid  Kandili  nedeniyle  bir kutlama mesajı yayınladı.

Ahmet Akar, yayınladığı mesajda, ”Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in dünyaya teşrifi dolayısıyla Mevlid Kandilini idrak etmenin manevi huzuru içerisinde olduğunu ifade eden Akar kandillerin öze dönüşün, Rabbimize yürekten yakarış ve kalplerimizi arındırma imkânlarını sunan müstesna günler olduğunu dile getirdi.

Akar, “Hz. Peygamberimiz Muhammed Mustafa, bir ahlak abidesiydi. Şefkat, samimiyet, cesaret, dürüstlük ve hoşgörü timsaliydi. Peygamberlik görevini üstlenmeden öncesinde bile çevresinde; zeki, sakin, ahlaklı, ölçülü, dengeli bir kişi olarak anılıyor ve biliniyordu. Mevlid Kandili, Peygamber Efendimizin bütün zamanlara hitap eden, bütün insanlığa umut ve huzur vaat eden evrensel mesajlarını değerlendirmemiz bakımından önemli bir fırsattır. O’nun doğumu, beşeriyet tarihinin en önemli hadiselerinden birisidir. Bu kutlu günde tüm Pamukova  Halkımızın Mevlid Kandilini tebrik ediyor, ailelerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice kandillere erişmelerini diliyorum” dedi.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.