DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 67.135,62 0.391

MHP İlçe Başkanı Şükür Salih Öğretmenler Gününü Kutladı..

Yayınlanma Tarihi : Google News
MHP İlçe Başkanı Şükür Salih  Öğretmenler Gününü Kutladı..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukova  İlçe Başkanı Şükür Salih, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel bir kutlama mesajı yayımladı.

MHP Pamukova İlçe Başkanı Şükür Salih, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, öğretmenlerin kutsal sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getireceklerine olan inancını ifade etti. Salih, öğretmenlerin topluma olan önemini vurgulayarak, onların bilgi ve tecrübeleriyle geleceği şekillendirdiklerini ve çocukları özveriyle hazırladıklarını belirtti. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öğretmenlere olan güvenini anımsatarak, tüm öğretmenlere şükranlarını sundu ve 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

“Ülkemizin geleceği ve gençlerimizin teminatı olan bu büyük coğrafyada, fedakarlık abidesi olan değerli öğretmenlerimize en içten şükranlarımı sunuyorum. Öğretmenler, geleceğimizi şekillendiren, cesur, bilgili, zeki ve çalışkan bireyler olarak yetiştirmek amacıyla üstlendikleri sorumlulukları bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en güzel şekilde yerine getireceklerine yürekten inanıyoruz. Öğretmen, bilgisiyle rehberlik eden, tecrübesiyle yön gösteren ve en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı geleceğe özveriyle hazırlayan sorumluluk sahibi kişidir”

Öğretmensiz bir toplumun ruhen, fikren, ahlaken ve vicdanen çökmeye mahkum olduğunu belirten Salih, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öğretmenlere duyduğu güveni hatırlatarak, “Başöğretmen Atatürk, ‘Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır’ sözleriyle öğretmenlere olan güvenini dile getirerek, onları onurlandırmıştır” şeklinde konuştu.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, aramızdan ayrılan tüm öğretmenlere rahmet ve minnetle anan Şükür Salih, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerle kutladığını ifade etti.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.