DOLAR 32,5910 % 0.27
EURO 34,7110 % 0.05
STERLIN 40,2291 % 0.14
FRANG 35,7593 % 0.15
ALTIN 2.474,18 % -1,01
BITCOIN 65.884,25 1.497

Pamukova Ülkü Ocakları Başkanı Umut Gül’den Kandil Mesajı…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pamukova Ülkü Ocakları Başkanı Umut Gül’den Kandil Mesajı…

Pamukova Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Umut Gül, mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Umut Gül mesajında şunları söyledi; “İslam alemi olarak mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili’ne kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının öne çıktığı bu günler Allah’a bol bol dua ederek, günahlarımız için af dilediğimiz günlerdir. Dini hayatımıza olumlu anlamda yeni bir heyecan, canlılık kazandıracak olan bu mübarek üç aylar ve geceler, Rabbimze, ailemize, çocuklarımıza, vatanımıza, milletimize ve tüm insanlığa karşı görev ve sorumluluklarımızın olduğunu bir kez daha bizlere hatırlatmakta, yanlış ve kusurlarımızdan dönmemize vesile olmaktadır. Türk ve İslam coğrafyası içerisinde, huzur ve barışa en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde, mübarek üç aylar ve onun müjdecisi olan Regaip Kandili’nde yapacağımız ibadet ve dualar inşallah özümüze dönüşümüze, bizi biz yapan değerlerimizin, birlik ve beraberliğimizim güçlendirmemize vesile olur. Bu gecede iki cihan güneşi Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’ in “Allah’ım, Recep ve Şaban ayını hakkımızda hayırlı kıl ki; bizi Ramazan’a kavuştur” duasını kendimize her zaman şiar edinmemiz gerekmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, mübarek Üç ayların ve Regaip Kandili’ nin, başta Pamukova’lı  hemşehrilerim ve tüm Türk-İslam Alemine hayırlar getirmesini, bütün insanlığın barış ve huzur içinde olmasını niyaz ediyorum” dedi.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.