DOLAR 32,2283 % -0.02
EURO 35,0060 % 0.13
STERLIN 41,0884 % 0
FRANG 35,2492 % 0.07
ALTIN 2.421,24 % 0,11
BITCOIN 68.580,01 -0.892

Pamukova ve Geyve İçmesuyu İsale Hattı açıldı…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pamukova ve Geyve  İçmesuyu İsale Hattı açıldı…

Pamukova ve Geyve İçme Suyu İsale Hattının kaynak töreni bugün saat 15.00’de Geyve İlçesi Tebecikler Mahallesi’nde gerçekleşti.

HAYIRLI OLSUN
Açılışta konuşan Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, “Bizler kendimizi avantajlı hissediyoruz. Ekrem Yüce’nin desteğini sonuna kadar arkamızda hissediyoruz. Büyükşehir’in ne kadar iyi işler yaptığını her zaman görüyoruz. Açılışımızın herkese hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


GECE GÜNDÜZ
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Belediyecilik çok meşakkatli bir iş. Hepimizin eksikleri vardır bizim amacımız eksiklerimizi en az şekilde yapmak. Ben 20 yıldır siyaset yapıyorum bu tempoyla çalışan belediye başkanını ilk defa gördük. Ekrem yüce Sakaryalılar için çalışıyor. Bizler de ilçelerde gece gündüz çalışıyoruz. Şuana kadar yapılan ve yapılacak olan çalışmalar için teşekkür ederiz” dedi.


10 MİLYON ÖDENEK
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Gece gündüz demeden Sakaryalılar için çalışıyoruz. Hayata geçirdiğimiz çalışmalarda hemşerilerimizin faydasını düşünüyoruz. Yıllar sonra ortaya çıkacak ihtiyaçları düşünerek çalışıyoruz. Geyve’de 4 km uzunluğunda içme suyu hattı inşaa ediyoruz. Pamukova da mahallelerde nüfus artışıyla orantılı ihtiyaçları gidermek için çalışmalar yürütüyoruz. Geyve ve Pamukova Projelerimiz için 10 milyon ödenek ayırdık” dedi.

Apple App Store
Google Play Store
error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.