DOLAR 32,1813 % -0.22
EURO 35,0033 % 0.02
STERLIN 40,9306 % -0.29
FRANG 35,2016 % -0.12
ALTIN 2.412,25 % -0,26
BITCOIN 68.682,09 -0.534

Pamukova’da ‘Kullanılmış giysi ve ayakkabılar kumbaraya’

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pamukova’da ‘Kullanılmış giysi ve ayakkabılar kumbaraya’


Pamukova Belediyesi tarafından hayata geçirilen proje kapsamında, ikinci el giysi ve ayakkabılar, ilçenin çeşitli noktalarına yerleştirilen kumbaralarda toplanarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması planlanıyor.

“Sizin Kullanmadığınız Başkalarının Hayali Olabilir”

Pamukova’da uygulamaya konulan “Giysi Atıklarının Toplanması” projesiyle kullanılmış giysi ve ayakkabılar, ilçenin çeşitli noktalarına Pamukova Belediyesi tarafından yerleştirilen kumbaralarda toplanıp ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, ”Kullanılmayan kıyafet ve ayakkabıların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını kolaylaştırmak, kullanılmayacak durumda olanların ise geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamak amacı ile ilçemiz genelinde uygun yerlere konumlandırılmıştır.


Kullanılmış, ömrü tükenmekte olan giysi ve ayakkabılarınızı çöpe atmayarak, geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayabilirsiniz.
Tüm duyarlı vatandaşlarımızın bu kampanyaya desteklerini bekliyoruz.” şeklinde paylaşımda bulundu.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.