DOLAR 32,5979 % 0.29
EURO 34,7423 % 0.13
STERLIN 40,3010 % 0.31
FRANG 35,7924 % 0.24
ALTIN 2.472,47 % -1,08
BITCOIN 66.045,80 1.422

Sakarya Emniyetinde rotasyon…

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Sakarya Emniyetinde rotasyon…

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’nde kent içi tayinler belli oldu. Gerçekleşen tayinlerde Pamukova dahil 3 ilçe emniyet müdürlüğü ve 2 şube müdürlüğüne kadın müdür atandı.

Sakarya il Emniyet Müdürlüğü dönem dönem rotasyonlar yaparak, çalışanların kendilerini ve yeteneklerini daha iyi keşfetmelerine yardımcı oluyor. Bu durum, kariyerinde yükselme hedefi olan kişiler için önemli fırsatlar barındırıyor. Adli, siyasi,idari ve trafik hizmetlerinde görev yapan polis memurlarının işinde uzmanlaşması hedeflenmektedir. Ancak; yüksek rütbelerde ki personelin uzmanlık alanlarını genişletmesi, kariyerleri açısından önem arzetmektedir. Bu sayede il Emniyet Müdürlüğü’nün çalışma sistemlerini daha geniş projeksiyon ile değerlendirip çalışma sistemine tamamen hakim olunması amaçlanmaktadır. Personeliyle devamlı sahalarda olan, alınan tedbirleri yakından takip eden, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, rotasyonlar sayesinde deneyim kazanan ve işinde uzmanlaşan personelle “Sakarya’nın huzuru, bizim gururumuzdur” anlayışıyla, Sakarya’nın bir huzur adası olması için yoğun bir çalışma sarf ediyor.

GÖREV ALANLARI VER YERLERİ DEĞİŞTİRİLDİ

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’nde İl Emniyet Müdür Yardımcıları, İlçe Emniyet Müdürleri ve Şube Müdürlerinin görev alanları ve görev yerlerinde değişiklik yapıldı. Yapılan son değişiklik ile;

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Tansu Yıldırım’a;

-Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

-Kaçakçılık ve Organize Suç.Mücadele Şube Müdürlüğü

-Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü

-Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

-Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü

-Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Şube Müdürlüğü

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Osman Aral’a;

-Asayiş Şube Müdürlüğü

-Çocuk Şube Müdürlüğü

-Göçmen Kaç. Müc.ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü

-Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü

-Merkez İlçe Emniyet Müdürlükleri

Birimler bağlandı.

İlçe Müdürlüklerinde değişim;

Serdivan İlçe Emniyet Müdürlüğü 4. Sınıf Emniyet Müdürlü’ne Sibel Özkan, Sapanca İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 3.Sınıf Emniyet Müdürü Aslı Gül İlhan, Adapazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 3.Sınıf Emniyet Müdürü Güven Alan, Erenler ve Arifiye İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 4.Sınıf Emniyet Müdürü Cihat Kayaer, Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Başkomiser Mustafa Kökağaç getirildi.

Şube Müdürlüklerinde değişim;

Çocuk Şube Müdürlüğü’ne 3.Sınıf Emniyet Müdürü Özay Başkent Yıldırım , Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne 3.Sınıf Emniyet Müdürü Ali Üzmez, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne 3.sınıf Emniyet Müdürü Serkan Duran, Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğü’ne 4. Sınıf Emniyet Müdürü Taner Tuncer, Personel Şube Müdürlüğü’ne Komiser İlker Yasin Şişman, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü’ne Komiser Arzu Koçak, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne Komiser Cihat Avşar, Trafik Tescil Şube Müdürlüğü’ne Komiser Yardımcısı Alpay Ateş, Medya Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü’ne Komiser Yardımcısı Eray Çoban getirildi.

Pamukova ilçe Emniyet Müdürü – Esma Yavaşça

Serdivan ilçe Emniyet Müdürü – Sibel Özkan

Sapanca İlçe Emniyet Müdürü – Aslı Gül İlhan

Çocuk Şube Müdürü – Özay Başkent Yıldırım

Olay Yeri İnceleme Şube Müdürü – Arzu Koçak

 

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.