DOLAR 32,2381 % -0.01
EURO 35,0071 % 0.09
STERLIN 41,0801 % 0
FRANG 35,2688 % 0.09
ALTIN 2.421,77 % 0,14
BITCOIN 68.411,09 -1.317

Soruşturma başlatıldı..

Yayınlanma Tarihi : Google News
Soruşturma başlatıldı..


Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekibinin Resmi Araç içerisinde cep telefonuyla görüştüğü ve sigara içtiği görüntülerinin bir vatandaş tarafından çekilmesinin ardından soruşturma başlatıldı.
Adapazarı İlçesi Bosna Caddesinde Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekibinin Resmi Araç içerisinde görevli Polis Memurunun cep telefonuyla görüştüğü ve sigara içtiği görüntüleri yerel basında yayınlanması ardından konu ile ilgili yapılan inceleme sonucu görevli personel hakkında Resmi Araç içerisinde sigara içmek ve trafikte seyir halinde cep telefonuyla konuşmak kuralını ihlal ettiğinden idari soruşturma başlatıldı.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan basın açıklaması şu şekilde;

“7 Şubat’ta İlimiz Bosna Caddesinden 1’inci Geçit istikametine giderken trafikte seyir halinde Resmi Araç içerisinde görevli Polis Memurunun seyir halinde cep telefonuyla görüştüğü ve sigara içtiği ile ilgili görüntülerin yerel basında yayınlanmasına istinaden;

Konu ile ilgili yapılan inceleme sonucu görevli personel hakkında Resmi Araç içerisinde sigara içmek ve trafikte seyir halinde cep telefonuyla konuşmak kuralını ihlal ettiğinden idari soruşturma başlatılmıştır. Ayrıca 2918 sayılı Trafik kanununun ilgili hükümleri gereği Trafik Ceza Tutanağı tanzim edilmiştir. “

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.