DOLAR 32,5910 % 0.27
EURO 34,7110 % 0.05
STERLIN 40,2291 % 0.14
FRANG 35,7593 % 0.15
ALTIN 2.474,18 % -1,01
BITCOIN 65.884,25 1.497

AHİSİAD’dan Güven Övün’ün kazanması halinde Yatırım Sözü..

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
AHİSİAD’dan Güven Övün’ün kazanması halinde Yatırım Sözü..

Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkan Adayı Eczacı Güven Övün bu sabah AHİSİAD (Ahi Sanayici ve İş adamları Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çam ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Pamukova’nın yetiştirdiği iş adamları kahvaltıda bir araya geldi.

Düzenlenen kahvaltı programına Saadet Partisi ilçe teşkilatı, belediye meclis üyesi adayları, basın mensupları katıldı.

 

Programda konuşan AHİSİAD Başkanı İbrahim Çam “Bizler Pamukova’nın evlatlarıyız.  Burada okuduk ve büyüdük. Pamukova’ya birer vefa borcumuz var. Bu borcu ödemek, Pamukova’yı kalkındırmak istiyoruz. Bu yüzden hem arkadaşım hem de Pamukova Belediye Başkan Adayı olan Eczacı Güven Övün’e desteğimiz sonsuzdur. Bir takım karalama çabaları olsa da birilerinin biz kendisine sonuna kadar kefiliz.

Bu yüzden inşallah 31 Mart günü kendisi Belediye Başkanı olarak seçildiği taktirde kendisine ve Pamukova’ya yeni iş olanakları kurmak için burada olacağız. Gerekli incelemeler ile burada kurulması gereken iş gücünü belirleyerek yatırım yapmaya söz veriyoruz.” dedi.

Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkan Adayı Eczacı Güven Övün verilen bu sözlere teşekkür ederek her şeyin Pamukova için olduğunu dile getirdi.

 

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.