DOLAR 32,2960 % -0.05
EURO 34,9357 % -0.05
STERLIN 41,4751 % 0.04
FRANG 36,1452 % 0.01
ALTIN 2.391,71 % -0,97
BITCOIN 66.859,57 -3.074

BBP Belediye Başkan Adayı Yılmaz İri’den Regaip Kandili mesajı..

Yayınlanma Tarihi : Google News
BBP Belediye Başkan Adayı Yılmaz İri’den Regaip Kandili mesajı..

Büyük Birlik Partisi (BBP) Pamukova Belediye Başkan Adayı Yılmaz İri,  Regaip Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı..

Yılmaz İri mesajında, “mübarek Regaip Kandili’nin idrak edildiği bu gecenin öncelikle güzelliklere vesile olmasını, manevi toparlanma ihtiyacının güçlenmesine tümüyle ortam açmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ve murat ettiğini belirtti.

 

“Duanın gücüyle günahkarlara aşılmaz duvar ören ihlaslı yürekler, iman ve irfanının hikmetiyle kötülükleri def eden tertemiz kalpler, istikbalimizin güvenceleri, varlığımızın manevi güvenliğidirler. Başta Aziz şehitlerimizi rahmet, minnet, şükranla anıyorum. Aziz milletimizin, İslam aleminin Regaip Kandili’ini içtenlikle ve samimiyetle kutluyor, semaya açılan ellerin geri çevrilmeyeceğine gönülden inanıyorum.

Niyazım odur ki, Kandilimiz mübarek, geleceğimiz aydınlık, bin yıllık kardeşliğimiz daim, milli birliğimiz, kadim beraberliğimiz, tarihi bağımsızlığımız sonsuza kadar var olsun diyor, bütün kardeşlerimi, bütün Pamukova Halkını hasretle selamlıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini yer verdi.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.