DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 67.135,62 0.391

BBP Pamukova İlçe Başkanı resmen belli oldu..

Yayınlanma Tarihi : Google News
BBP Pamukova İlçe Başkanı resmen belli oldu..

Yerel seçimler öncesinde açıkladığı adaylar ile dikkat çeken Büyük Birlik Partisi Sakarya’da 7 ilçede daha teşkilatlanma çalışmalarına başladı. Pamukova BBP İlçe Başkanı Burhanettin Unutkan atandı.

 

Büyük Birlik Partisi Sakarya ve ilçelerinde yeni yapılanmasıyla Sakarya siyasetine birçok ilçede sürprizler yapmaya hazırlanıyor.

 

 

Büyük Birlik Partisi son kurultaydan sonra genel Başkan Mustafa Destici’nin yapmış olduğu revizyonlarda Sakarya’da bir MKYK üyesi asil de bir MKYK üyesi yedekte yer bulması Sakarya’daki siyasetin dengesini değiştireceği gözle görülmekte.

 

 

MKYK üyesi Yasin Kobal’ın partiye katıldıktan sonra Sakarya’da il ve ilçelerde Büyük Birlik Partisi adayları partiye yeni katılımlar ve aktif alan çalışmaları ile beraber il başkanı Cengiz Bayar’ın ve ilçe başkanlarının oluşturmuş olduğu istişareler neticesinde Sakarya’da Büyük Birlik Partisi birçok ilçede seçimlere heyecan katması bekleniyor.

 

 

PAMUKOVA İLÇE BAŞKANI UNUTKAN OLDU

 

Dün akşam üzeri yapılan il toplantısında partiye yeni görev alan ilçe başkanlarının rozet takma ve teşkilat kurma yetkileri verildi. Bu karara göre ilçe başkanlıklarına Hendek’te Samet Kenar, Adapazarı’nda Veysel Yıldız, Ferizli’de Aykut Aslan, Serdivan’da Nurdan Aygün, Taraklı’da Halil Yavuz, Pamukova’da Burhanettin Unutkan ve Arifiye’de İbrahim Kavuk göreve getirildi.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.