DOLAR 32,2381 % -0.01
EURO 35,0071 % 0.09
STERLIN 41,0801 % 0
FRANG 35,2688 % 0.09
ALTIN 2.421,77 % 0,14
BITCOIN 68.411,09 -1.317

Ekrem Yüce’den jet karar!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Ekrem Yüce’den jet karar!


Sakaryalı hayvanseverler tarafından başlatılan imza kampanyası ve mahkeme süreci sonrası, barınaktaki görevini suistimal ettiği öne sürülen Veteriner Hizmetleri Şube Müdürü Nagihan Yaman, şok bir kararla görevden alındı.

GÖREVDEN ALINDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesine ait hayvan barınağının çevresinde geçtiğimiz günlerde aç kalan köpeklerin birbirini yemesiyle başlayan ve bazı hayvanların iki kez küpelenmesi, aç bırakılması, köpeklerin başka alanlara bırakılması gibi suçlamalarla hayvanseverler tarafından başlatılan imza kampanyası ve iddiaların mahkemeye taşınması sonrası Büyükşehir Belediyesince alınan karar doğrultusunda Sakarya Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri Şube Müdürü Nagihan Yaman, görevden alındı.

KARAR EKREM YÜCE’DEN

Nagihan Yaman’ın görevden alınması talimatını Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin verdiği ve bu konuyla ilgili olarak başlatılan süreci kendisinin takip edeceği iddia edilirken olayla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.