DOLAR 32,5919 % 0.27
EURO 34,7507 % 0.16
STERLIN 40,3138 % 0.34
FRANG 35,8035 % 0.27
ALTIN 2.473,86 % -1,03
BITCOIN 65.910,89 1.487

Güven Övün Pamukova’da adım atmadık yer, sıkmadık el bırakmıyor..

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Güven Övün Pamukova’da adım atmadık yer, sıkmadık el bırakmıyor..

Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkan Adayı Eczacı Güven Övün 31 Mart 2019 yerel seçimlerine sayılı günler kala temposunu daha da arttırarak gezmedik yer, çalmadık kapı bırakmayacağa benziyor.

Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkan Adayı Eczacı Güven Övün Pamukova’da adım atmadık yer, sıkmadık el bırakmıyor.

Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkan Adayı Eczacı Güven Övün, belediye meclis üyesi adayları ve ilçe teşkilatı ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Pamukova merkezindeki tüm çarşı esnafı ve evlere kadar giderek vatandaşlara projelerini anlatıyor, kendisine destek istiyor. Bugünde yine çarşı esnafı ziyareti sonrasında Pamukova sanayi esnafını gezen Eczacı Güven Övün atılan iftiralara ve karalama kampanyasına geçit vermeyeceklerini dile getirerek daha azimli bir şekilde çalışmaya devam edeceğini söyledi.

“Bu Yaptıkları Kendilerine Oy Kaybettirmiştir” Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkan Adayı Eczacı Güven Övün ziyaretler sırasında vatandaşlarla yaptığı konuşmalarda “Biliyorsunuz geçen gün dağıtılan iftira dolu bildiriler ile Pamukova’da nasıl bir kirli siyaset yapılıyor görüyorsunuz.

Bu tam 20 yıldır böyle kirli siyaset yaparak rakiplerini yıldırmaya, karalamaya devam ediyor. Bizler asla ve asla onun gibi olmadık olmayacağız. 15 Temmuz gecesi millet buna zorla anons yaptırdı. Acaba  darbeciler mi galip gelir korkusu ile bekledi. Vatandaşlar belediyeye geldi de zorla anons yaptırdı. Pamukova halkı kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor. Bu kirli siyasette biz asla ve asla yer almayacağız.

Bu dağıttıkları bildiriler ile aslında kendileri daha çok zarar görmüş, oy kaybetmişlerdir. Çünkü Pamukova halkı kimin ne olduğunu çok çok iyi biliyor. 31 Mart’ta bunun cevabı çok güzel verilecek. Bizler bıkmadan, usanmadan, yılmadan, korkmadan Pamukova’ya hizmet için yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

 

 

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.