DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 67.240,01 0.341

Ormanlarımızı Yanmadan Koruyoruz: “Orman Benim” Kampanyası Harekete Geçti!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ormanlarımızı Yanmadan Koruyoruz: “Orman Benim” Kampanyası Harekete Geçti!

Türkiye genelinde Tarım ve Orman Bakanlığı’nın öncülüğünde başlatılan “Orman Benim” kampanyası, yangınlara karşı etkili bir mücadele sürdürüyor. Bu kapsamda, Pamukova İlçe Kaymakamı Gürsel Temurci  liderliğinde, Karapınar ve Paşalar mahalleleri arasında bulunan ormanlık alanda gerçekleştirilen atık toplama etkinliği, bölgedeki ormanların korunması adına büyük bir adım oldu.

Kaymakam Temurci, “Ormanlarımız, doğamızın en kıymetli hazinelerindendir. Bu kampanya, sadece atıkları temizlemekle kalmayıp, aynı zamanda gelecek nesillere temiz bir çevre bırakma sorumluluğumuzu da vurgulamaktadır. Ormanlarımızı korumak, hepimizin görevidir ve bu bilinci topluma yaymak için elimizden geleni yapmalıyız” dedi.

Etkinlik boyunca Kaymakam Temurci, Öğrenciler ile  birlikte atıkları toplayarak, çevre dostu bir geleceğin temellerini atmaya katkıda bulundu. Aynı zamanda, katılımcılara çevre bilinci ve yangın önleme konularında bilgilendirici broşürler dağıtılarak, toplumun bu konularda bilinçlenmesine katkı sağlandı.

 

”Ormanlarımızı korumak, sadece devletin veya bakanlığın görevi değil, hepimizin sorumluluğudur.”

eerrerttrtrgtrtrytytyt

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.