DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 67.240,01 0.341

Pamukova Belediyesine atanmıştı! Eski Başkana Zimmet Tutuklaması!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pamukova Belediyesine atanmıştı!  Eski Başkana Zimmet Tutuklaması!

AK Parti Ferizli İlçe Kadın Kolları başkanlığının ardından Ferizli Belediyesi ve Pamukova Belediyesi’nde  işe başlayan sonrasında Karasu Belediyesinde görevlendirilen N.A. hakkında zimmete para geçirdiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunulup işten uzaklaştırılmıştı.

Her dönem yaptığı hamlelerle haber bültenlerine konu olan N.A.bu kez zimmete para geçirmekle suçlanıyor. Fazilet Partisinde başlayan siyasi kariyerine AK Parti Ferizli Kadın Kolları Başkanlığı, belediye ve milletvekili aday adaylığını ekleyen N.A. Ferizli Belediyesi’nde başlayan iş hayatına Pamukova ve Karasu Belediyeleri ile sürdürmüştü. N.A. son görev yeri olan terminalde zimmetine para geçirdiği iddiasıyla Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı tarafından hakkında suç duyurusunda bulunulup işten uzaklaştırma verilmişti.

N.A.’nın zimmete para geçirdiğinin kamera kayıtlarını emniyete teslim edilmişti. N.A. bugün çıkarıldığı mahkemece zimmete para geçirme suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.