DOLAR 32,3607 % 0.17
EURO 34,4602 % -0.71
STERLIN 40,3340 % -0.67
FRANG 35,3962 % -0.32
ALTIN 2.438,65 % -0,91
BITCOIN 2.274.977 1.706

Pamukova Halk Eğitim Merkezi; İşaret Dili Kursu Başlıyor..

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pamukova Halk Eğitim Merkezi; İşaret Dili Kursu Başlıyor..

Pamukova Halk Eğitim Merkezi, 26 Şubat Pazartesi günü yeni bir işaret kursunu başlatıyor. Kurs, işitme engelli bireyler için önemli bir iletişim aracı olan işaret dili öğretimini kapsayacak.

Pamukova Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen bu kurs, işitme engelli vatandaşlarla iletişim kurmayı amaçlayan herkes için büyük bir fırsat olacak. Kurs, işaret dili öğrenmek isteyen herkesin katılımına açık olacak ve kursiyerlere işaret dilinde temel ifadelerin yanı sıra iletişim becerileri de kazandıracak.

İşaret kursu, katılımcılara işitme engelli bireylerle daha etkili iletişim kurma ve onlarla daha iyi anlaşma fırsatı sunacak. Bu sayede toplumda engellerin aşılması ve işitme engelli bireylerle daha kapsayıcı bir iletişim ortamı oluşturulması hedefleniyor.

Pamukova Halk Eğitim Merkezi’nin düzenlediği bu kurs, toplumun her kesiminden insanın katılımını bekliyor ve işitme engelli bireylerle daha empatik bir iletişim kurmak isteyen herkes için önemli bir adım olacak.

Haber//LeventTüysüz

”Kayıt İçin  Tıklayınız.”

WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.