DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 67.079,99 0.06

Pamukova Kamyoncular Kooperatifi Yeni Tır Yatırımıyla Geleceğe Dair Güçlü Adımlar Atıyor!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pamukova Kamyoncular Kooperatifi  Yeni Tır Yatırımıyla Geleceğe Dair Güçlü Adımlar Atıyor!

S.S 27 Nolu Pamukova Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, finansal güçsüzlükleri geride bırakarak büyük bir başarıya imza attı. Kooperatif, başkan Yılmaz Iri liderliğindeki kararlılığı ve azmiyle  geleceğe dair umut dolu bir adım daha attı.

Kooperatifin Başkanı Yılmaz Iri, yapılan açıklamada, “Bu, kooperatifimiz için büyük bir zaferdir. Üyelerimizin ve çalışanlarımızın fedakarlıklarıyla, sıkı çalışmasıyla ve mali planlamamızın disipliniyle kötü ve istikrarsız günleri geride bırakmayı başardık. Borçlarımızı büyük ölçüde kapatarak, kooperatifimize sıfır tır aldık. Kooperatifimiz adına  yapılan bu hamle geleceğe daha güçlü ve emin adımlarla ilerlememiz için kritik bir adımdır. Şimdilik kooperatifimizin bünyesine aldığımız ilk tırımız hayırlara vesile olsun inşallah” ifadelerine yer verdi.

Kooperatif, bu başarının ardından büyümeye odaklanarak yeni yatırımlar yapma kararı aldı. Yapılan duyuruya göre, kooperatif bünyesine sıfır tır alarak filolaşma adına büyük bir adım attı. Bu yatırımın, kooperatifin sektördeki rekabet gücünü artırması ve iş hacmini genişletmesi bekleniyor.

Pamukova Kamyoncular Kooperatifi’nin bu başarısı, sadece kendi üyeleri için değil, aynı zamanda ilçe ekonomisi için de büyük bir kazanç olarak değerlendiriliyor. Başkan Yılmaz Iri’nin liderliğindeki kooperatif, geleceğe dair umut verici bir vizyonla ilerlemeye devam edeceği ön görülüyor.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.