DOLAR 32,5038 % 0.08
EURO 34,7826 % -0.12
STERLIN 40,2943 % -1.04
FRANG 35,7169 % 0.28
ALTIN 2.499,53 % 0,61
BITCOIN 2.132.985 2.132

Pamukova’da Dehşet Veren Olaya; 15 Yıl Hapis Cezası!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pamukova’da Dehşet Veren Olaya; 15 Yıl Hapis Cezası!

Pamukova ilçesine bağlı Elperek Mahallesi’nde 2023 yılı Şubat ayında yaşanan dehşet verici olayın ardından tutuklanan Yunus Ö., mahkeme kararıyla 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Olay, imam nikâhlı eski eşi Gülay Ç.’yi sokak ortasında bıçaklayarak ağır yaralamasıyla gündeme gelmişti.

İddialara göre, Gülay Ç., şiddet dolu bir ilişki yaşadığı imam nikâhlı eşi Yunus Ö.’den kaçarak baba evine sığınmıştı. Ancak, çocuk bezi almak için kız kardeşiyle birlikte markete gittiği sırada Yunus Ö. tarafından takip edildiği ve saldırıya uğradığı belirtiliyor. Ekmek bıçağıyla yapılan saldırı sonucunda Gülay Ç. ağır yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştı.

Sakarya 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde bir yıl süren yargılama sonucunda Yunus Ö.’ye “kasten adam öldürmeye teşebbüs” suçundan 15 yıl hapis cezası verildi. Kararın gerekçeli olarak açıklanması beklenirken, Gülay Ç. ise verilen cezanın yerinde olduğunu belirterek kararı değerlendirdi.

Gülay Ç.’nin yaşadığı korkunç deneyimi aktarırken, imam nikâhlı eşiyle bir daha bir araya gelmek istemediğini vurguladı. Ayrıca, benzer suçlara müebbet hapis cezaları verilmesi çağrısında bulundu. Ölümden dönen Gülay Ç.’nin kız kardeşi de yaşananları gözleri önünde izleyerek kardeşini kurtaramamanın acısını dile getirdi.

 

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.