DOLAR 32,5919 % 0.27
EURO 34,7507 % 0.16
STERLIN 40,3138 % 0.34
FRANG 35,8035 % 0.27
ALTIN 2.473,86 % -1,03
BITCOIN 65.910,89 1.487

Pamukova’lı Aliemir Milli Takım Sakarya Gücü’nde..

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Pamukova’lı Aliemir Milli Takım Sakarya Gücü’nde..


Futbol Altyapı Gelişim Projesi kapsamında elemeleri geçerek Milli Takım Sakaryagücü’ne seçilen maçına çıkıyor. Sporda başarısı hocalarının da dikkatlerini üzerine çeken Şafak, kabiliyetleri ve yetenekleri ile Milli Takıma seçilmişti.

Yenice Mahallesinde oturan Haşim Özkan’ın torunu, Ersan Onay’ın oğlu, Fatma Hanım Okulu 7/A öğrencisi Aliemir Onay, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliğiyle oluşturulması planlanan ve geçtiğimiz ay Futbol Altyapı Gelişim Projesi kapsamında elemeleri yapılan Milli takım Sakarya Gücü’ne seçildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığımız, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliğiyle oluşturulması planlanan ve içlerinde İlimizinde bulunduğu 12 bölgede gerçekleştirilmesi düşünülen projenin Futbolda yeni yeteneklerin keşfedileceği ve Türk futbolunun bel kemiği olacak Futbol Altyapı Gelişim Projesinde hedef Milli Takımı Oluşturacak Yetenekli Sporcuları keşfetmek.

Milli takım Sakarya Gücü olarak Pamukova’yı ve Sakarya’yı temsil edecek sporcumuza  başarılar diliyoruz.

 

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.