DOLAR 32,6238 % 0.34
EURO 34,7869 % 0.24
STERLIN 40,4194 % 0.55
FRANG 35,8070 % 0.25
ALTIN 2.489,00 % -0,42
BITCOIN 2.120.835 -1.179

Sakarya Nehir Kenarında Çevre Katliamı.!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Sakarya Nehir Kenarında Çevre Katliamı.!

Pamukova Gökgöz Mahallesi Sakarya Nehir Kenarında Çevreye kamyonlarla gelişi güzel dökülen moloz ve çöpler vatandaşlar tarafından büyük tepki çekiyor..

Bilinçli bir vatandaş tarafından Whatsapp ihbar hattımıza gönderilen görüntülerde damperli kamyonla Sakarya Nehri’nin kenarına gelişi güzel olarak çöp ve moloz dökülüyor.

Vatandaşın yapmış olduğu açıklama şöyle,”buraya çöp döken şahıslar, işin kolayına kaçıp, nehir çevresine çöp ve moloz döküyorlar.

”Moloz ve çöp dökmek yasaktır”

“Sakarya Büyük Şehir Belediyesi tarafından konulan tabela ve mobese kamerası da işe yaramıyor” Bu yasağa aykırı davrananlar konusunda cezai yaptırımlar söz konusudur. yetkililerini görevlerini yapmaya ve halkımızı uyarıcı bilgilendirme çalışması yapmaya davet ediyoruz. Bu durumun devam etmesi halinde sulak alanda doğal yaşamı tehdit etmektedir, bu Pamukova’mızın kanayan bir yarasıdır, yetkililerin bir an önce bu katliama dur demesi lazım” dedi.

 

 

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.