DOLAR 32,2960 % -0.05
EURO 34,9357 % -0.05
STERLIN 41,4751 % 0.04
FRANG 36,1452 % 0.01
ALTIN 2.391,71 % -0,97
BITCOIN 66.859,57 -3.074

Ustalar Ekmek Fırınından Mevlid Kandili Kutlama Mesajı..

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ustalar Ekmek Fırınından Mevlid Kandili Kutlama Mesajı..

Ustalar Ekmek ve Unlu Mamülleri Fırını İşletme sahibi Ufuk Karslı Mevlid Kandili dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

Ufuk Karslı, ”Yüce dinimiz İslam’ı bizlere öğreten, adalet, merhamet ve muhabbet peygamberi Hz. Muhammed (SA.V)’ in dünyaya teşrifinin yıl dönümünü idrak ederken, O’nu daha iyi tanımaya ve anlamaya en çok ihtiyacımızın olduğu zamanları yaşamaktayız.

Ahlakı Kur’an olan, hayatının her anındaki davranış ve tutumu, sözleri ve fiilleri bizim için örnek olan Peygamberimizi örnek almak, sadece onun giyindiği, oturduğu, kalktığı, yürüdüğü, yediği, içtiği şekli taklit etmenin çok ötesindedir. Yüce Rabbimizin bize emrettiği, O yüce Peygamberin hayatında en müthiş şekilde yer alan güvenilirlik, adalet, doğruluk, merhamet, insaf ve vicdan gibi önemli insani haslete sahip olmaktır.

Her Mevlid Kandili, milletimizin her ferdinin yüreğinde var olan Peygamber sevgisini daha da pekiştirmekte, o büyük sevgi ile birlik-beraberlik ve kardeşlik duygularımız canlı tutulmaktadır. Mevlid Kandili Peygamberimizin yaşayışını ve mesajlarını yeniden hatırlamak, yeniden düşünmek, insanlığa sunduğu değerleri layıkıyla anlayıp hayatımızı onun yüce ahlakıyla güzelleştirebilme adına bir fırsattır.

Bu vesile ile milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennisiyle, Mevlid Kandilimiz ve Mevlid-i Nebi Haftamızın şehrimize, ülkemize ve gönül dünyamıza huzur, bereket ve selamet getirmesini yüce Rabbimizden niyaz ediyor, tüm Pamukova’lı  hemşerilerimin Mevlid kandilini tebrik ediyorum.”dedi.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.