DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 67.240,01 0.341

Vatandaşlar Tırlardan; Tırcılar Kesilen Cezalardan Muzdarip!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Vatandaşlar Tırlardan; Tırcılar Kesilen Cezalardan Muzdarip!

Pamukova’da TIR ve kamyon sürücüleri ile vatandaşlar arasında park sorununa dair artan bir gerilim var.

TIR ve kamyoncular, araçlarını park etmek için uygun alanların bulunmaması nedeniyle cadde ve sokaklara park etmek zorunda kaldıklarını belirtiyorlar. Ancak bu durum, mahalle sakinlerin de rahatsızlık duyduğu bir konu haline gelmiş durumda.

İlçe genelinde park eden TIR ve kamyon sürücüleri, kesilen trafik cezalarından şikayetçi. Bu durum, sadece sürücülerin değil, aynı zamanda halkın da endişe ve rahatsızlık duymasına sebep oluyor.

TIR ve kamyon sürücüleri, park sorununa çözüm bulunması için yetkililerden acil çözüm istiyorlar. Ancak İlçe Merkezi’nde bulunan Çarşı Cami arkasındaki park alanının uzaklığı ve bu alana yüklü ve uzun araçlarla girmenin zorluğu, ve güvenlik olmamasından dolayı sürücülerin bu çözümü yetersiz bulmalarına neden oluyor.
Ayrıca, İlçe Merkezi’nde park ettikleri araçlarında yaşadıkları güvenlik sorunları da endişe verici bir durum olarak öne çıkıyor. Akü ve mazot gibi değerli parçaların çalınması, sürücüleri mağdur ediyor.

Bu bağlamda, Pamukova’da TIR ve kamyon sürücüleri için daha uygun park alanları oluşturulması ve güvenlik önlemlerinin artırılması gerekliliği ortaya çıkıyor. Yetkililerin, bu sorunu çözmek ve her iki tarafın da mağduriyetini gidermek için çözüm odaklı adım atması bekleniyor.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.