DOLAR 32,2893 % -0.07
EURO 34,9060 % -0.1
STERLIN 41,4131 % -0.08
FRANG 36,1380 % 0.01
ALTIN 2.391,44 % -0,98
BITCOIN 66.620,01 -1.659

Yusuf Alemdar ziyaretlerine Pamukova’da devam ediyor..

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yusuf Alemdar ziyaretlerine Pamukova’da devam ediyor..

Başkan Adayı Alemdar, Pamukova’da STK temsilcileri, muhtarlar, mahalle başkanları ve esnafla bir araya geldi. Alemdar, “Allah nasip ederse milletimizin güçlü desteği ile 16 ilçemizin tamamıyla beraber olacağız. Birlikteliğimizi güçlendireceğiz. İstişarelerimizi sürdüreceğiz ve ortak akılla en doğru hizmetleri şehrimizle, ilçelerimizle buluşturacağız” dedi.

Yusuf Alemdar ziyaretlerine Pamukova'da devam ediyorCumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Pamukova’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak STK temsilcileri, muhtarlar, mahalle başkanları ve esnaflar ile bir araya gelen Alemdar, yeni dönemde ilçeye gerçekleştirilecek projeler hakkında görüş alışverişi yaptı.

 

Yusuf Alemdar ziyaretlerine Pamukova'da devam ediyor

Programının son bölümünde esnafları ziyaret eden Alemdar, hayırlı ve bol kazançlar diledi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen programa, Sakarya Milletvekili Murat Kaya, AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik, MHP Pamukova İlçe Başkanı Şükür Salih, Pamukova Belediye Başkan Adayı Fatih Akın, Pamukova Ülkü Ocakları Başkanı Umut Gül,  İlçe Kadın Kolları Başkanı Esra Turan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Bayram katıldı.

Cumhur İttifakı Pamukova’dan en güçlü desteği verecektir

Programda konuşan AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik, “Adayımız belli olduğu günden itibaren sahaya indik ve çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Mahalle mahalle, kapı kapı geziyoruz. Bugüne kadar her zaman sizlerle beraber olduk, bundan sonraki süreçte de birlikte olmaya devam edeceğiz. Rabbim birliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin” diye konuştu.

Yusuf Alemdar ziyaretlerine Pamukova'da devam ediyor

MHP Pamukova İlçe Başkanı Şükür Salih ise, “Bizler gerek Pamukova’da gerekse tüm Sakarya’da omuz omuza çalışmaya devam ediyoruz. İnanıyorum ki 31 Mart’ta en güçlü desteği Cumhur İttifakı olarak Pamukova verecektir” ifadelerini kullandı.

Yusuf Alemdar ziyaretlerine Pamukova'da devam ediyor

Bizler Pamukova’mız için yola çıktık

Programda konuşan Pamukova Belediye Başkan Adayı Fatih Akın, “2019’da aday adayı oldum nasip olmadı. Bu dönemde aday adayı olduk ve yine nasip olursa görevi üstleniriz olmazsak bu davanın neferi olmaya devam ederiz. Bizler Pamukova’mız için yola çıktık. Eksik kalan ne varsa tamamlamak bizim en asli görevimizdir. Pamukova’ya kardeşlik ve sevgi siyaseti getirmeye geliyoruz. Birbirimizi severek sayarak ilçemize en güzel hizmetleri getireceğiz. Biz biriz, hep beraberiz sorunlarımızı da beraber çözeceğiz” şeklinde konuştu.

Yusuf Alemdar ziyaretlerine Pamukova'da devam ediyor

Belediyecilik ruhunu en iyi bilen parti biziz

Konuşmasında birlik vurgusu yapan Sakarya Milletvekili Murat Kaya, “AK Parti’de yarış olur. Adaylar açıklanınca yarış biter. Bu şehir için çivi çakan herkesten Allah razı olsun. Cumhur İttifakı olarak biz Sakarya’da çok güçlüyüz. Belediyecilik ruhunu en iyi bilen parti biziz. İnşallah 31 Mart’ta Türkiye’nin tamamında Cumhur İttifakı’nın kazanmasını istiyoruz. Biz gerçekten 23 yıldan beri ülkemize en güzel hizmetleri getirdik. Sizlerden yine en güçlü desteği bekliyoruz” dedi.

Yusuf Alemdar ziyaretlerine Pamukova'da devam ediyor

Pamukova’nın yarınlarını sizlerle birlikte kuracağız

Başkan Adayı Alemdar, konuşmasında birlik beraberlik vurgusunda bulunarak, “Pamukova’nın yarınlarına imza atacak, geleceğinin şekillenmesi için sizlerle birlikte olacağız. Bizim en önemli ilkemiz adaletten şaşmamaktır. 15 yıldır bu ilkemizi bozmadık. Allah nasip ederse sizlerin de güçlü desteği ile bu dönemde de büyükşehirde 16 ilçemizin tamamıyla beraber olacağız. Tüm mahalle muhtarlarımız, STK temsilcilerimiz ve mahalle başkanlarımız bizim gözümüz, kulağımız ve çözüm ortağımızdır. Birlikteliğimizi güçlendireceğiz. İstişarelerimizi sürdüreceğiz ve ortak akılla en doğru hizmetleri şehrimizle, ilçelerimizle buluşturacağız” diye konuştu.

Yusuf Alemdar ziyaretlerine Pamukova'da devam ediyor
Yusuf Alemdar ziyaretlerine Pamukova'da devam ediyor
Yusuf Alemdar ziyaretlerine Pamukova'da devam ediyor
error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.