DOLAR 32,1833 % -0.14
EURO 34,9545 % 0.02
STERLIN 41,0513 % -0.01
FRANG 35,1988 % -0.06
ALTIN 2.423,85 % 0,22
BITCOIN 68.883,99 -0.606

Akın Sigorta’dan Gazeteciler Günü Mesajı..

Yayınlanma Tarihi : Google News
Akın Sigorta’dan Gazeteciler Günü Mesajı..

Akın Sigortacılık Acentesi Fatih Akın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.


Yayınlanan mesajda, ”İlkeli, doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla çalışarak, halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen, demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olarak gördüğümüz basın kurumlarımız ve mensubu olan gazeteciler, şartlar ve imkânlar ne olursa olsun görevlerini en iyi şekilde yerine getirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, toplumda saygınlığı olan kişilerdir.

Herkesin malumudur ki, güçlü demokrasiler için güçlü basın kuruluşlarının varlığı önem arz etmektedir. Basın kuruluşları ise bu gücünü siz basın mensubu arkadaşlarımızdan almaktadır. İnanıyorum ki, basın kuruluşları ve onların temel direkleri olarak, hızlı ve objektif habercilik anlayışı ile yüklendiğiniz misyonu layıkıyla yerine getirerek kamu vicdanını aydınlatan ışık olmaya devam edeceksiniz.

Akın Sigorta olarak bu duygularla, fedakârca çalışarak halkımızı aydınlatan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.” Dedi.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.