DOLAR 32,2378 % -0.02
EURO 35,0007 % 0.16
STERLIN 41,1660 % 0.07
FRANG 35,2595 % 0.06
ALTIN 2.420,68 % 0,09
BITCOIN 68.789,45 -0.631

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici Sakarya’ya Geliyor!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici Sakarya’ya Geliyor!

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici 23 Kasım Perşembe günü il binası yeni yerine taşındığı için resmi açılışını yapmak için Sakarya’ya geliyor!

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici 23 Kasım Perşembe günü il binası yeni yerine taşındığı için resmi açılışını yapacak ardından, SATSO ziyareti Büyük Şehir Belediye Başkanı ziyareti ardından Sakarya Valiliğine ziyaret yaparak akşam üzeri teşkilatın düzenlediği partiye yeni katılan üyelerin rozet takma törenine geçerek dava ve yol arkadaşları ile bir araya gelecek.

Konu ile ilgili MKYK üyesi Yasin KOBAL’ın yaptığı açıklamada genel başkanımızın Büyük Kurultay sonrasında Sivas’ta yapılan Filistin mitingi sonrası ilimize gelecek olması bizleri ve teşkilatımızı çok mutlu etmiştir.

Sakarya’mızın insanları şehit liderimiz Muhsin YAZİCİOGLU ve Genel Başkanımız Musatafa Destici beyefendiye olan sevgisini ve onlara olan gönül bağını biliyoruz  bizler ve il yönetimi ilçe yönetimlerimiz ve Sakaryalı hemşerilerimiz ile güzelce ağırlamak için tüm hazırlıklarımızı yaptık inşallah bu program için partimize yeni katılacak yol arkadaşlarımız ile Sakarya’da güçlü bir teşkilat yapısıyla Sakarya halkımıza hizmet ederek onların yüreklerine hitap edeceğiz diyerek sözlerini tamamladı.

Bu gelişmelerin yaşandığı bu süreçte mkyk üyesi Yasin kobal’ın partiye hareket kazandırması ve genel merkezdeki etkisinin önemli olduğu bu ziyaretle pekişmiş olacak önümüzde ki günlerde yapılacak yerel seçimlerde Sakarya’da Pamukova başta olmak üzere bir çok ilçede sürpriz yapacak parti BBP olacağı dillendiriliyor.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.