DOLAR 32,5910 % 0.27
EURO 34,7110 % 0.05
STERLIN 40,2291 % 0.14
FRANG 35,7593 % 0.15
ALTIN 2.474,18 % -1,01
BITCOIN 65.884,25 1.497

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Samet Atmaca; Ustalık Dönemi İçin Adaylığını Açıkladı..

Yayınlanma Tarihi : Google News
Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Samet Atmaca; Ustalık Dönemi İçin Adaylığını Açıkladı..

Pamukova Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Samet Atmaca, 2024-  31 Mart’ta yapılacak seçimlerde 3. dönem için yeniden aday olduğunu açıkladı.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Samet Atmaca, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde ustalık dönemi için yeniden aday olduğunu açıkladı.  Atmaca adaylığı ile ilgili, “Hayırlısıyla 3.dönem için bismillah diyorum. Doğduğum, büyüdüğüm mahallemde samimiyet, inanç, güven ile şahsım için büyük bir onur ve şeref olan muhtarlık görevini iki dönemdir şahsıma layık gördüğü için tüm mahalle sakinlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

“HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR”

Açıklamasında, Cumhuriyet Mahallesi sakinlerine seslenen Muhtar Atmaca, “Bizlere verdiğiniz destek ve değer ile çıktığımız bu kutlu yolda üstlendiğimiz sorumluluğun bilinci ile Cumhuriyet Mahallemize hizmete devam edebilmek için tekrar bu onurlu göreve talip olduğumu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Bakış açım ilk günkü gibi taptaze olup ‘halka hizmet Hakka hizmettir’ prensibi ile evimiz, yuvamız, sevdamız olan Cumhuriyet  Mahallemize daha güzel hizmetler etmek için 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimde 3. dönem için muhtar adaylığımı açıklıyorum. İnsanları birbirine bağlayan en önemli duygu güven duygusudur. Mahallenizin muhtarı, evladınız, ağabeyiniz, kardeşiniz Samet Atmaca  olarak bu örnek birlikteliğimizi el birliği ile güç birliği ile devam ettireceğimizi, bu gücün sizlerde olduğunu biliyor ve önemsiyorum. Çıraklığını bilmediğin işin ustası olamazsın. Bu işin stajını yanında yaptığım, üzerimde emeği çok büyük olan, hakkını hiç bir zaman ödeyemeyeceğim, mahallemizin gelişiminde büyük emekleri olan, 2 dönem  muhtar olarak mahallemize hizmet eden rahmetli babam Muzaffer Atmaca’yı saygı, özlem ve minnetle anıyor, vereceğiniz güç ve desteğe şimdiden teşekkür ediyorum. “ diye konuştu.

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.