DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 67.161,63 0.361

Pamukova Devlet Hastanesinde Mobbing Uygulamalarına Türk Sağlık-Sen’den Sert Açıklama..

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pamukova Devlet Hastanesinde Mobbing Uygulamalarına Türk Sağlık-Sen’den Sert Açıklama..

Türk Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz, Pamukova Devlet Hastanesi’nde devletin ilacına sahip çıkan personelin mobbinge maruz kaldığını ifade ederek sert bir basın açıklaması yayınladı.

Başkan Korkmaz’ın sert ifadelerle dile getirdiği açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Türk Sağlık-Sen olarak, kamu malına sahip çıkmak ve devletin emanetini korumak bizim için öncelikli bir duruştur. Ancak maalesef, devletin ilacına sahip çıkan personelimizin mobbinge uğradığını görmek oldukça üzücüdür. Bazı kendini bilmez yöneticiler, devletin ilacına sahip çıkma eylemini hazmedemeyerek mobbing uygulamaya başlamışlardır.

Pamukova Devlet Hastanesi’nde bir temsilcimizin devletin ilacına sahip çıkmasını hazmedemeyenler, temsilcimize ve üyelerimize yönelik saldırı başlatmışlardır. Muhlis olmayan gerekçelerle soruşturma açarak, suçsuz insanları hedef haline getirmişlerdir.

Bizler, ne devletin bir kuruşunun zayi edilmesine rıza gösteririz, ne de teşkilat mensuplarımızın haksız yere mağdur edilmesine sessiz kalırız. Devlete zarar verenleri kollayanlar da hesap verecektir.

Bu konuda ilgili yerlere gerekli şikayetlerimizi ilettik ve ilimizdeki kamu idaresinden acil müdahale talep ediyoruz.

Buradan açıkça bir çağrı yapıyoruz: Devletin malına sahip çıkanları değil, aksini yapanları cezalandırın. Hak ve hukuka sahip çıkın ki, toplum olarak neye inandığınızı ve neyle amel ettiğinizi görelim.”

 

error: Bu yazı kopyalanamaz
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattı
WhatsApp İhbar Hattımız Üzerinden Pamukova İle İlgili Haber Değeri Taşıyan Resim veya Video'larınızı Göndermek Sizden Yayınlamak Bizden.